ТЕХНОЛОГІЧНА ВИНЯТКОВІСТЬ ТА ЕКОЛОГІЧНА РАЦІОНАЛЬНІСТЬ RENAULT CAPTUR

ТЕХНОЛОГІЧНА ВИНЯТКОВІСТЬ ТА ЕКОЛОГІЧНА РАЦІОНАЛЬНІСТЬ RENAULT CAPTUR

Вже багато десятиліть французький автомобільний концерн Renault задає тренди в галузі завдяки піонерським інноваціям та передовим технологіям. Історія бренду сповнена визначних досягнень: від створення легендарної компактної моделі Renault-4 у 1961 році до випуску перших електромобілів на європейському ринку в 1970-х. Продовжуючи традиції новаторства, Renault представляє кросовер Captur нового покоління – втілення філософії “ресурсної та технологічної досконалості”.

Captur – це кросовер В-сегменту, концептуально об’єднує переваги міського автомобіля, позашляховика та спортивного купе в одному ергономічному стильному формфакторі. Згідно з останніми маркетинговими дослідженнями, 63% європейських покупців вважають екстер’єр головним критерієм при виборі нового авто. Дизайн Captur повністю відповідає цій тенденції, демонструючи поєднання динамізму і потужності екстер’єрних ліній з високою практичністю та ефективністю внутрішнього простору.

Однак справжній еталон преміумсегмента встановлюється в області інноваційних технологій та оптимізації експлуатаційних показників:

1) Силова установка на вибір: бензиновий 1,3 л турбодвигун (140 к.с.) з системою старт-стоп або 1,6 л гібридна система E-TECH (145 к.с.). Перша комплектація демонструє середній показник витрати палива 5,9 л/100 км у міському циклі згідно зі стандартом WLTP. Друга – здатна до повністю електричного пересування на відстані до 65 км, економлячи 40% палива в гібридному режимі.

2) Адаптивний повнопривідний привід 4CONTROL забезпечує оптимальне зчеплення і керованість у будь-яких дорожніх умовах: різкі повороти на міських шляхах, бездоріжжя і навіть перетнута місцевість. 

3) Нове покоління систем активної безпеки включає моніторинг сліпих зон, розпізнавання дорожніх знаків, екстрене автоматичне гальмування та багато інших опцій.

4) Широкий спектр сучасних мультимедійних, допоміжних і діагностичних функцій управляється через великий центральний сенсорний екран з голосовим помічником.

Розроблений, згідно з концепцією екологічної відповідальностіRenault Captur відповідає найвищим екостандартам Євро-6D. За статистичними даними, автомобільна індустрія відіграє близько 15% в структурі викидів CO2 на європейському континенті. Впровадження гібридних і електромобільних технологій стало пріоритетом “зеленої” стратегії Renault.

Слушна порада потенційним покупцям від автожурналу What Car?: “Фіксуйте замовлення на нові Renault за 6 місяців до запланованих термінів постачання партії на європейський ринок. Це істотно збільшить шанси отримати авто бажаної комплектації зі знижкою від ціни старту продажів”.

Renault Captur демонструє новий підхід до поняття “преміумавтомобіль” у XXI столітті. Інноваційні технології, висока ресурсоефективність, функціональність, безпека та екологічна раціональність гармонійно поєднані в одній сучасній розробці. Наснажлива динаміка та ексклюзивний дизайнерський стиль – бонуси, без яких елітного класу вже не уявити.

Позначки:, , , , , , , ,
close