12 барвистих гендерно-нейтральних палітр для дитячих кімнат

Кітті Ласкурейн пише про дизайн інтер’єру та домашній стиль життя вже більше 10 років.

Оновлено 26.09.21

Незалежно від того, чи очікуєте ви сюрпризу в пологовій кімнаті, чи сподіваєтесь створити універсальний простір для майбутніх дітей, гнучка кольорова гама є обов’язковою умовою. Проте вибір гендерно-нейтральної палітри може бути непростим завданням, особливо для тих з нас, хто любить кольори.

Нейтральні кольори не для вас? Не хвилюйтеся. «Гендерно нейтральний» і «сміливий та яскравий» не обов’язково мають бути взаємовиключними. Спробуйте зробити драматичну заяву за допомогою сміливих акцентів на нейтральному тлі, або ж зануритися в технічний колорит з яскравим, гендерно нейтральним проділом. Ви навіть можете додати драматизму нейтральному простору за допомогою похмурого, приглушеного відтінку, наприклад, темно-зеленого або темно-синього.

Потрібно трохи натхнення? Ми вас надихнули! Будьте готові до всього, що може принести лелека, з цими розважливими, але гідними захоплення кольоровими ідеями для гендерно-нейтральних дитячих кімнат.

Чорний, білий та сміливий

Пропонуючи багато візуальної стимуляції без потреби в кольорі, чорно-білі дитячі — чудовий вибір для гендерно-нейтрального простору. Хочете додати трохи більше драматизму? Спробуйте додати один гендерно-нейтральний акцентний відтінок, наприклад, зелений або жовтий. Цей приголомшливий простір у скандинавському стилі, показаний на Nothing Down About It, має привабливе поєднання графічних і геометричних візерунків, підкреслених сміливими акцентами Келлі Грін.

Позначки:, , , , , ,
close