13 розумних способів організувати кришки від каструль

Марія Сабелла — консультантка з електронного дизайну, останні шість років працює в індустрії дизайну інтер’єру та театральних постановок, а також пише цифровий контент на теми, пов’язані з домом.

Опубліковано 25.01.23

Ця стаття є частиною нашої серії «7-денне наведення ладу: ваш остаточний посібник з організації дому». 7-денне наведення ладу в оселі — це ваш шлях до домашнього щастя, де зібрані наші найкращі поради та рекомендації щодо товарів, які допоможуть вам створити найохайніший, найзатишніший і найкрасивіший дім у вашому житті.

Кришки для каструль — один з тих предметів побуту, які, здається, множаться і захаращують кожну шафу і шухляду на кухні, але не бійтеся, ми ділимося нашими улюбленими способами їх акуратно організувати. Від настінної решітки для каструль і простих роздільників для шухляд до вішалки над дверима і дерев’яного органайзера — ці прості і недорогі поради та підказки допоможуть вам тримати кришки від каструль надійно на своїх місцях і мати до них легкий доступ. Читайте далі, щоб дізнатися, як впровадити нову систему організації на власній кухні.

Зберігайте каструлі та кришки разом

Зберігайте каструлі та кришки разом, щоб їх було легко дістати без необхідності шукати потрібну кришку, яка пасує саме до цієї каструлі. Складіть їх у глибоку шухляду для найзручнішого доступу, розташувавши їх за розміром, щоб максимально заощадити простір.

Позначки:, , , , , ,
close