14 простих порад для глибокої організації комори

Грейс Галлахер — експертка зі стилю життя та письменниця з п’ятирічним досвідом роботи, що охоплює теми домашніх меблів, зберігання та організації. Вона також писала для таких видань, як Greatist, Veracity Selfcare, Brit + Co та інших. Грейс також викладала творчі майстер-класи з письменницької майстерності в Портленді, штат Орегон.

Опубліковано 29.09.22Трендові відео

При організації глибокої комори головне, щоб етикетки та контейнери були добре помітними. Таким чином, навіть якщо речі будуть відсунуті назад, їх все одно буде видно. Поворотний стіл також добре працює на вищій полиці.

Спробуйте контейнери з ручками

Щоб максимально ефективно використати простір у коморі, вам може знадобитися поставити один контейнер перед іншим (інакше глибина полиць буде змарнована). Використання прозорого контейнера з вирізаною ручкою допомагає, коли потрібно дістати щось конкретне — чи то тому, що вам потрібен цей предмет, чи тому, що лежить за ним.

Складайте прозорі контейнери

Глибокі комори часто мають великі розміри, що означає багато простору між полицями. Якщо ви боїтеся ставити контейнери горизонтально один за одним, використовуйте вертикальний простір. Звичайно, це може означати, що час від часу речі доведеться перекладати, але якщо ви покладете рідше використовувані предмети на нижній ряд, це не буде великою незручністю.

Ставте бляшанки на стояки

У цих коморах-близнюках є кілька переваг: довгі контейнери охоплюють всю глибину полиць і їх можна легко витягнути, стояки допомагають бачити консерви, а пластикові підставки дають змогу легко дістати будь-який потрібний соус. Шантелл Денніс з компанії Simply Organized каже, що коли справа доходить до глибокого зберігання в коморі, використовуйте шари, коли це можливо (тобто використовуйте стояк для банок ззаду і дві ліниві Сьюзан спереду).

Позначки:, , , , , ,
close