14 скляних стільниць з переробленого скла для заклопотаної кухні

Дейдра Салліван — експерт з дизайну інтер’єру та письменниця, яка спеціалізується на облаштуванні житла та дизайні. Вона почала свою кар’єру помічником редактора в журналі Elle і має більш ніж десятирічний досвід роботи. Дейдра створює контент для таких брендів, як The Spruce та Realtor.com, а також є запрошеним спікером на різних конференціях.

Оновлено 09/10/21

Мабуть, з усіх поверхонь у будинку кухонні стільниці використовуються найчастіше і, мабуть, найбільше піддаються жорстокому поводженню. Це місце, де ви готуєте їжу, місце, де ви ставите маркер для кави та (гарячий) тостер. Це навіть дім для випадкових предметів, таких як ключі від будинку, які ви кидаєте туди щодня. Звичайно, кам’яні стільниці можуть витримати всі ці навантаження щодня, але є ще один матеріал, який варто розглянути — стільниці з переробленого скла. Вони довговічні, легко чистяться і, звичайно ж, привабливі. Щоб розпалити ваш апетит до цієї красивої поверхні, ми зібрали наші улюблені приклади для кухонних приміщень, де багато людей готують.

Кухонна стільниця зі склобою Alpine White

Vetrazzo — ще один виробник стільниць з переробленого скла, який поєднує цемент зі склом. Вони використовують великі шматки скла для створення поверхні, схожої на ювелірний виріб, над яким працюють вісім осіб. Тут стільниці Vetrazzo в поєднанні кольорів Floating Blue з морською перлиною розсипані на білій кухні котеджу від Laura U Interior Design, дизайнерської фірми з Х’юстона, штат Техас, у поєднанні з яскравими кольоровими вставками.

Продовжуйте до 3 з 13 нижче.

Створіть барвисту та екологічну кухню

Бамбукові двері, фіолетові шафи та кахель на замовлення зробили цю екологічну реконструкцію кухні від каліфорнійської компанії Green Goods по-справжньому унікальною. Але наша улюблена особливість — різнокольорова стільниця з переробленого скла від Vetrazzo, яка перетворює викинуті пляшки та банки на міцну робочу поверхню.

.

Стільниця з переробленого скла Sky Pearl

Залежно від кольору, стільниці зі склобою можуть нагадувати блискучий граніт. Прикладом може слугувати стільниця Sky Pearl на кухні, відремонтованій компанією Crawford Builders у Х’юстоні, штат Техас.

Продовжуйте до 5 з 13 нижче.

Біла кухня зі стільницею з білого переробленого скла

Ми щиро віримо, що коли мова йде про довговічний стиль і найкращу віддачу від витрачених на ремонт коштів, ви ніколи не пошкодуєте про встановлення білої кухні, і ця чудова кухня від CW Designs, що базується в Массачусетсі, чудово ілюструє нашу думку. Стільниці з переробленого скла Alpine White у поєднанні з пласкими передніми шафами створюють свіжий, сучасний вигляд, який здається поза часом.

.

Стільниці з перероблених пивних пляшок

Теплі дерев’яні шафи чудово поєднуються зі стільницями з переробленого скла Alehouse Amber від Vetrazzo на цій кухні від Riddle Construction and Design з Редмонда, штат Вашингтон. Як випливає з назви, матеріал поцяткований склом від пляшок з-під коричневого та зеленого пива.

.

Кольорові стільниці з переробленого скла, що нагадують конфетті

Прикрасьте нейтральну кухню стільницями, натхненними міллефіорі. Компанія Uhrich Design з Сакраменто, штат Каліфорнія, зробила саме це, використавши поверхню з переробленого скла від Vetrazzo під назвою Mille Fiori. Яскравий матеріал включає 12 вражаючих відтінків переробленого вітражного скла, які в поєднанні створюють чудовий ефект конфетті. Різнобарвна фонова підсвітка додає кухні барвистості.

.

Кухонна стільниця з пляшок з-під пива та газованої води

Тепла дерев’яна кухня від компанії Rehder Construction, що базується в Сан-Хосе, Каліфорнія, отримала стільницю з переробленого скла у візерунку під назвою Charisma Blue з патиною. Скло використовується переважно з пляшок з-під пива, вина, содової та газованої води. Кахельна плитка на задніх стінах повторює багато кольорів стільниці. Власник цього будинку не хотів, щоб кухня здавалася темною або похмурою, тому склепінчасту стелю пофарбував у білий колір.

.

Червона стільниця з переробленого скла

Що нам найбільше подобається в поверхнях з переробленого скла, так це те, що вони доступні в широкому діапазоні чудових кольорів. У цій сміливій кухні від Dansky Cabinetry з Орегону стільниця з переробленого скла зі шматочками червоного скла чудово поєднується з глянцевими шафами, виготовленими на замовлення.

Продовжуйте до 10 з 13 нижче.

Сучасна кухня в сільському стилі зі стільницею з переробленого скла

Немає сумнівів, що коли справа доходить до кухонь, сучасний стиль фермерського будинку не втрачає своєї актуальності. Цей яскравий приклад від Reico Kitchen and Baths у Вірджинії має шафи у стилі шейкер, пофарбовані у білий колір від Benjamin Moore, та кухонний острів у сірому відтінку від Sherwin Williams. Стільниці по всьому кухонному простору виготовлені з переробленого скла в кольорі Palladian Grey від Vetrazzo.

.

Зелені кухонні стільниці з переробленого скла для бістро

Зелений і коричневий — домінуючі кольори на цій відремонтованій кухні в будинку з червоного дерева від Santa Cruz Design and Build, розташованому в Каліфорнії. Стільниці Bistro Green з переробленого скла виготовлені компанією Vetrazzo. Керамічна задня стінка зроблена з плитки, виготовленої на замовлення. Прилади з нержавіючої сталі — це мікс брендів: Subzero, Wolf та Miele. Кавоварка з тикового дерева зліва допомагає зберегти стільниці вільними від захаращення. Підлога — елегантна і практична пробка.

.

Кухонні стільниці з біоскла

Ця кухня для кондомініуму від Crown and Trim By Design зі штату Флорида має стільниці з біоскла. Стільниці з біоскла — ще один екологічно чистий кухонний матеріал, на який варто звернути увагу. Кожна перероблена скляна плита, як правило, на 100 відсотків складається з переробленого скла з пляшок з-під пива, вина та газованої води, що надходить з центрів переробки. Стільниці з біоскла зазвичай доступні в холодних відтінках синього або зеленого і найчастіше не містять барвників або добавок. Хоча біоскло стійке до високих температур і плям, воно більш схильне до відколів, ніж стільниці зі скла та цементу.

.

Позначки:, , , , , , ,
close