14 стильних та привітних ідей для марокканської вітальні

Крістін Гогенадель писала про дизайн для таких видань, як New York Times, Interior Design, Slate, Fast Company та міжнародного видання Elle Decor.

Оновлено 1 1/04/22

Марокканські вітальні вже давно стали джерелом натхнення для дизайнерів інтер’єру по всьому світу, а багато традиційних марокканських предметів декору стали фірмовими елементами сучасних інтер’єрів у всьому світі.

У марокканських вітальнях, які зазвичай включають в себе безліч місць для відпочинку з друзями та родиною, часто стоять м’які дивани з низькою спинкою, що нагадують банкетку, акцентовані великими журнальними столиками або декількома маленькими столиками для чаювання або спільного прийому їжі. Додаткові місця для сидіння часто включають класичні підлогові пуфи зі шкіри або текстилю з марокканською вишивкою, різьблені дерев’яні або скульптурні металеві стільці та табурети. Перфоровані та візерунчасті марокканські металеві підвісні світильники та бра відомі своїм скульптурним виглядом і чарівними тіньовими візерунками при нічному освітленні. Марокканський текстиль включає подушки різноманітних текстур, кольорів та візерунків, ткані килими та берберські килими, які пасують до традиційних інтер’єрів, сучасних інтер’єрів середини століття, де вони були шалено популярними, і додають шарму сучасним будинкам по всьому світу.

Хоча яскраві кольори та сміливі візерунки є відмінною рисою марокканського дизайну, він також характеризується скульптурними аксесуарами ручної роботи з натуральних матеріалів, як-от графічні візерунки берберських килимів, плетених кошиків та текстилю. Деякі з найпопулярніших марокканських текстильних виробів часто використовуються в сучасних інтер’єрах для додавання текстури і характеру, наприклад, вовняні килимки з помпонами і марокканські весільні ковдри хандіра з блискітками, які використовуються як покривала і настінні вішалки, або ж з них виготовляють пуфи і подушки.

Ці марокканські елементи декору можуть додати текстури та інтересу до одноманітних сучасних приміщень у будь-якій частині світу, а також добре поєднуються з середньовічним, індустріальним, скандинавським та іншими популярними стилями, створюючи багатошаровий, земний і багатовимірний вигляд. Перегляньте ці марокканські вітальні та вітальні в марокканському стилі, щоб отримати натхнення, як включити деякі фірмові елементи у власну схему декору.

Зробіть це грандіозно

Традиційні марокканські вітальні, такі як ця розкішна вітальня, спроектована французьким архітектором Жаном-Франсуа Зевако для покійного марокканського бізнесмена Брахіма Знібера, важко імітувати без високих стель з карнизів і розписів, драматичних вікон і архітектурних арок. Але ви можете надихнутися яскравими рожевими стінами, перфорованими металевими ліхтарями та оббитими оксамитом банкетками і додати деякі марокканські елементи у власну вітальню.

Позначки:, , , , , , ,
close