Деякі тонкощі монтажу секційних гаражних воріт

Поганий монтаж може звести нанівець всі плюси будь-який найбільш вдалої конструкції воріт для гаража. Завдяки цьому, якщо ви не володієте достатніми кваліфікованими здібностями в даному питанні, найдоцільніше буде довіритися професіоналам. Тому, що у гарних постачальників і виробників завжди можна не просто купити гаражні ворота, але і отримати кваліфіковану допомогу в їх установці.

Деякі тонкощі монтажу секційних гаражних воріт

А бажання заощадити в даному випадку може привести до глибинного розуміння на своєму досвіді приказки про те, що скупий платить більше. Ясно, що методика монтажного процесу залежить від конструкції і великих розмірів воріт. Зіграє власну роль і вигляд воріт. Вони, як всі знають, бувають розсувними і секційними. Якщо вас цiкавлять автоматичні гаражні ворота, вам домоможе сайт auto-vorota.in.ua.

Але оскільки більш поширеними тепер є ролетні ворота, то і поговоримо в сьогоднішній статті про них. Під час монтажного процесу воріт секційних головну ускладненість може скласти потреба точно виставити раму і напрямні. Тут в першу чергу необхідно уникати перекосу полотна.

Акуратніше за все потрібно підходити до вимірів прорізу. Як всі знають, тепер автомобілісти віддають перевагу воротам автоматичного типу для гаража. Так ось при їх установці дуже часто роблять помилки у визначенні нульової позначки.

У більшості випадків ворота ставляться з урахуванням кінцевої обробки всередині всього приміщення. Завдяки цьому коли рівень підлоги був завищений, ворота будуть не повноцінно закривати отвір. Під ними зяятиме щілину у декiлька сантиметрів.

Проблема в тому, що простим перенастроюванням підйомника ці пошкодження не прибираються. Може так статися, що підйомні ворота доведеться зняти і встановлювати знову. Подібні проблеми дуже часто з’являються з підйомно-поворотними воротами, які зовсім не передбачають ні «заниженого», ні «завищеного» рівня підлоги. Також аматорські установники можуть пригадати і відвести через чур простір невеликих розмірів для розташування воріт з приводом.

Подібне може статися, якщо під час будівництва гаража відразу не була підібрана конструкція і марка воріт. Черговий невидимий момент — бічні заплечики через чур вузькі, а одвірок — дуже низька. Необхідно проводити додаткові дії по підгонці і виплачувати за установку на 10-30% більше. Завдяки цьому, як і в будь-якому іншому справі, під час будівництва гаража потрібно грамотне завчасне планування його благоустрою. Слід відразу залажівать заплечики і одвірок потрібної величини: по обох боках — 15-20см, зверху — 20-30см. Якщо навіть поки ви не запланували автоматику, зробіть так. Це дасть можливість в подальшому покращити ворота власного гаража без проблем і значних витрат. І так, монтаж закінчений.

Все готово? Не дуже. Експерти рекомендують відразу зняти з панелей плівку для захисту, тому як після це буде виконати важче. Якщо говорити про справжню економії під час монтажу воріт для гаража, то зберегти деякі кошти дасть можливість плановані заздалегідь висота і ширина отвору. Його необхідно виконати таким чином, щоб для перекриття потрібен мінімум сип-панелей.

Монтаж ворот серии R40

Позначки:, , , , , ,
close