“Бріджертони”: коли очікувати на новий сезон і які цікаві факти пов’язані з популярним серіалом

Досуг

robertss 02.09.2023 Article

Одразу після виходу серіал, нагороджений двома «Еммі» у прайм-тайм і ще 11 преміями, став найпопулярнішим проєктом Netflix за всю історію. Перший сезон дивилися у 82 млн домогосподарств. Реальна цифра виявилася на 19 млн більшою, ніж прогноз Netflix.

Другий сезон став лідером за переглядами в 92 країнах. За перші три дні після випуску він набрав понад 193 млн годин перегляду, а протягом другого тижня показу 251,7 млн годин, що стало історичним рекордом для серіалів «Нетфлікс» англійською мовою. Цілком можливо, що третій сезон «Бріджертонів» поб’є ці рекорди.

Коли вийде 3 сезон «Бріджертонів»? Netflix поки не оголосив дату виходу. Журнал People припускає, що з урахуванням завершення знімального процесу в березні 2023 року показ може початися наприкінці року. ЗМІ роблять припущення, що третій сезон почнуть показувати з 14 грудня 2023 року.

Третій сезон заснований на четвертому романі Квінн

Перший сезон серіалу, який отримав на IMDb рейтинг 7,4 бала, був створений цілком за першою книгою Джулії Квінн «Герцог і я» і оповідав про перипетії роману Дафни Бріджертон (Фібі Дайневор) і Саймона Бассета (Реге-Жан Пейдж).

У другому сезоні основу сценарію склала книга «Віконт, який любив мене». Тут історія обертається навколо Ентоні Бріджертона (Джонатан Бейлі) і його непростих стосунків з Едвіною (Чарітра Чандран) і Кейт Шарма (Симон Ешлі).

Що відомо про 3 сезон «Бріджертонів»? Третій сезон буде частково заснований на четвертому романі Квінн «Де панує любов». У травні 2022 року Netflix підтвердив, що 3 сезон відхилиться від книжкового порядку і зосередиться на стосунках Пенелопи Фезерінгтон (Нікола Кохлан) та її давнього коханого, мандрівника Коліна Бріджертона (Люк Ньютон).

У третьому сезоні з’являться нові актори

Vulture повідомляє, що в третьому сезоні з’явиться кілька нових акторів. З’явившись в одному епізоді «Бріджертонів», персонаж Деніела Френсіса («Минуле не відпустить») Маркус Андерсон стане більш помітним у третьому сезоні. Він гратиме одного з перспективних женихів Пенелопи.

Інших наречених зобразять Сем Філліпс («Корона») і Джеймс Фун («Крах»). Перший грає добродушного, багатого й ексцентричного лорда Деблінга. Персонаж Фуна — дуже серйозний молодий чоловік Гаррі Данкворт.

Актори серіалу пройшли навчання, щоб зіграти аристократів

Щоб мати відповідний вигляд, усім акторам довелося опанувати навички поведінки та манери вищого класу періоду Регентства. Вони відвідували заняття з етикету, вчилися вокалу, стрільби та верхової їзди. Актори вчилися і танців того часу, причому рухи вони освоювали під сучасну музику. Реге-Жан Пейдж, який грає роль Саймона Бассета, сказав: «Ми були неймовірно підготовлені до нескінченних уроків етикету, уроків танців, верхової їзди та боксу».

Бріджертони давали дітям імена за алфавітом

Вісім романів Джулії Квінн розповідають про вісім дітей родини Бріджертонів. Єхидна леді Віслдаун зазначила в першій книжці, що Бріджертони — найплідніша сім’я у вищих ешелонах суспільства. Вона помітила, що батькам необов’язково було давати своїм дітям імена за алфавітним порядком (Ентоні (A), Бенедикт (B), Колін (C), Дафна (D), Елоїза (E), Франческа (F), Грегорі (G) та Гіацинта (H)), щоб слідкувати за дітьми та тримати їх у порядку.

Дія «Бріджертонів» відбувається в реальний історичний період

У якому столітті жили Бріджертони? Вони жили в XIX столітті. Дія серіалу відбувається в період Регентства, який почався 1811 року, коли Георг IV став регентом Сполученого королівства. Період завершився воцарінням королеви Вікторії 1837 року. З цього року почалася вікторіанська епоха. Дія в оригінальних книгах відбувається між 1813 і 1827 роками.

Авторка серії романів Джулія Квінн наголошує, що «Бріджертони» не урок історії, серіал створений для сучасної аудиторії. Тому Квінн не заперечувала, коли творці серіалу вводили нових персонажів, яких немає в її книгах.

Королеви Шарлотти немає в романах і могло не бути в серіалі

Одним із додаткових, але ключових персонажів стала королева Шарлотта (Голда Рошевель). Це реальна історична постать Софія Шарлотта Мекленбург-Стрелицька, дружина Георга III, яка народила 14 дітей.

Творцям серіалу було цікаво уявити, що сталося б, якби королевою в Британії стала жінка змішаної раси. Квінн, яка активно допомагала сценаристам адаптувати свої книги, знайшла цю ідею чудовою.

Шарлотта отримала власний серіал «Королева Шарлотта: Історія Бріджертонів». Спін-офф, який став приквелом «Бріджертонів», вийшов у травні 2023 року, здобув цілком порівнянну з оригіналом популярність і вже отримав сім номінацій, а також рейтинг IMDb 7,3

Юну Елоїзу Бріджертон грає доросла актриса

Усі актори «Бріджертонів» старші за своїх персонажів на кілька років, але серед них є справжня рекордсменка. Клаудія Джессі («За службовим обов’язком»), яка виконує роль Елоїзи, п’ятої дитини і другої доньки сім’ї Бріджертонів, народилася 1989 року. На момент початку першого сезону їй виповнився 31 рік, і вона була старшою за Елоїзу на 14 років.

Люк Ньютон, який грає її старшого брата Коліна, народився 1993 року, а Фібі Дайневор, яка виконала роль старшої сестри Елоїзи Дафни, з’явилася на світ 1995 року.

Елоїзу могла грати інша актриса серіалу

Нелегко це уявити, але Нікола Кохлан, яка зіграла з великим талантом Пенелопу Фезерінгтон, спочатку слухалася на роль Елоїзи. Про це актриса розповіла New York Times. Продюсери «Бріджертонів» звернули увагу на актрису в серіалі «Дівчата з Деррі» (2018).

Після прослуховування роль Ніколі не дали, але, порадившись, запропонували стати подругою Елоїзи Пенелопою. Тоді Ніколі було вже за 30 років. У своє везіння акторка не вірила, поки не почалися примірки костюмів.

Для серіалу пошили тисячі костюмів

Одним з елементів, який забезпечив вражаючий успіх серіалу, стала демонстрована ним естетика розкоші. Витонченість і вишуканість пронизує весь серіал, створюючи атмосферу багатства.

Шоураннер Кріс Ван Дусен зізнався, що для картини пошили 7 500 костюмів. Корсети для жіночих суконь створював відомий майстер містер Перл. Костюми шили і прикрашали вручну. Для однієї лише Фібі Дайневор, персонаж якої Дафна був у центрі уваги першого сезону, пошили понад сто суконь.

Серіал продовжили на четвертий сезон

З анонсом третього сезону творці повідомили, що «Бріджертони» продовжать на четвертий сезон. Якщо врахувати, що в серіалі, який ґрунтується на восьми романах Джулії Квінн, кожен сезон представляє тільки одну книжку, є всі шанси очікувати на продовження серіалу.

Скільки серій у «Бріджертонах»? У вже показаних двох сезонах по 8 серій. У третьому сезоні їх буде стільки ж. Отже, загалом 24 епізоди. Скільки серій у четвертому сезоні, поки що невідомо, але якщо творці завершать ним серіал зі збереженням формату, то загалом у «Бріджертонах» буде 32 епізоди.

Серіал «Бріджертони» залишається популярним у мільйонів любителів історичної драми. Його персонажі харизматичні і завдяки чудовій грі акторів дуже реальні.

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Сни з неділі на понеділок: що означають і коли збуваються

Ретроградний Хірон: коли буде у 2023 році та що від нього слід очікувати

Позначки:, , , , , , , , , , , ,
close