Як зробити каблучку з бісеру своїми руками навіть без досвіду плетіння: 3 простих варіанти

Каблучки з ромашками з бісеру виходять яскравими і ніжними. Вони пасують до літнього вбрання. Їх носять із задоволенням юні дівчата.

Для роботи знадобиться:

 • бісер фіолетового і жовтого кольорів;
 • волосінь 0,22 мм;
 • ножиці;
 • запальничка.

Журнал WikiHow радить використовувати спеціальну гумку для нанизування бісеру. Кільце вийде практично безрозмірне, оскільки гумка розтягується.

 1. Відріжте шматок волосіні близько 10 см.
 2. Нанизайте на волосінь 1 жовту і 4 фіолетових намистини.
 3. Протягніть другий кінець волосіні через останню фіолетову намистину в той самий бік, що й перший край, щоб і короткий, і довгий кінець вийшли з одного боку намистинки. Затягніть волосінь, і вийде половинка ромашки.
 4. Переверніть конструкцію і додайте на робочий кінець волосіні 3 фіолетових бісерини. Протягніть робочу волосінь у крайню фіолетову бісерину, стягніть бісер, і вийде квітка.
 5. Наберіть 4 фіолетових бісерини і 1 жовту. Протягніть волосінь у першу фіолетову бісеринку, затягніть півкільцем.
 6. Нанизайте 3 фіолетові бісерини на робочий кінець волосіні. Протягніть волосінь в останню фіолетову бісерину і стягніть разом. Ущільніть бісер, щоб між квітами не було відстані.
 7. Продовжуйте плетіння ромашок за такою ж схемою (пункти 4, 5). Кількість ромашок залежить від розміру кільця (8-10 шт.).
 8. З’єднайте кільце: протягніть один кінець волосіні в бісерину на протилежному кінці плетіння. Зав’яжіть волосінь на 2-3 вузлики.
 9. Обріжте краї волосіні та припаліть запальничкою.

Для такого колечка з ромашками обирайте будь-який колір. Прикраса має пасувати до манікюру, одягу та загального образу.

Двоколірна каблучка

Нанизування бісеру — найпростіша форма бісероплетіння, як стверджує дизайнерка Дженніфер Ван Бенштейн. Цей спосіб включає в себе додавання намистин до будь-якого типу нитки, шнура, гумки, шкіри, дроту для бісероплетіння в певному порядку.

Матеріали для роботи:

 • бісер 2 кольорів;
 • волосінь 0,22 мм;
 • ножиці;
 • запальничка.
 1. Відріжте шматок волосіні. Нанизайте на один кінець 2 фіолетові бісеріни і по 3 рожеві бісеріни на обидва кінці волосіні.
 2. Протягніть 2 фіолетові бісерини на будь-який кінець волосіні. Другий кінець протягніть через цей бісер у зворотному напрямку. Потягніть кінці волосіні в різні боки, щоб вийшло колечко.
 3. Одягніть на кожен з кінців по 3 рожеві бісеріни. Фіолетові бісерини (2 шт.) нанизайте на лівий кінець волосіні. Правий кінець простягніть через них у зворотному напрямку і стягніть усі елементи в нове кільце.
 4. Продовжуйте процес нанизування бісеру в такому ж порядку — по 3 рожеві та 2 фіолетові. Кількість двоколірних кружечків відповідає діаметру пальця.
 5. Одягніть наприкінці виробу по 3 рожеві бісеріни і виведіть кінці волосіні хрест-навхрест через 2 фіолетові бісеріни в першому елементі кільця.
 6. Стягніть кільце, зв’яжіть кінці волосіні кількома вузлами. Зріжте зайву волосінь і припаліть кінці запальничкою.

Готову каблучку носіть на будь-якому пальці. Подаруйте такий виріб найкращій подрузі або сестрі.

Каблучка з паралельним плетінням

Каблучка з бісеру, сплетена в кілька рядів, має гарний вигляд на руці жінки та пасує до вечірнього вбрання в поєднанні з намистом або намистом із такого ж матеріалу. Виріб зручно виготовляти плетінням голкою. Як пише інтернет-портал HobiTera , плетіння голкою дозволяє створювати деталі різної форми. На нитку нанизуються намистини в необхідній кількості залежно від розміру, одну намистину утримують рукою, а кінець нитки протягують крізь решту і затягують.

Для роботи потрібні:

 • бісер 2 кольорів;
 • голка з ниткою;
 • ножиці.
 1. Протягніть щільну нитку в голку. Наберіть на голку жовті та білі намистини в такому порядку: 1 жовта, 2 білі, 2 жовті, 2 білі, 2 білі, 1 жовта. Протягніть намистини ближче до кінця нитки.
 2. Проведіть голку з ниткою в протилежному напрямку через 4 намистини. Стягніть на нитці колечко.
 3. Наберіть на голку 4 решту намистин у колечку і протягніть нитку.
 4. Наберіть голкою намистини: 1 жовта, 2 білих, 1 жовта. Введіть голку в 4 намистини кільця і протягніть нитку.
 5. Проведіть голку з ниткою через 4 нових намистини у зворотному порядку і підтягніть щільно нитку.
 6. Повторюйте процес нанизування 4 намистин у такій самій послідовності до потрібної довжини кільця. Вирівнюйте кожен поперечний ряд намистини у виробі.
 7. З’єднайте смужку в кільце. Для цього протягніть кілька разів голку з ниткою через перший ряд бісеру і через останній.
 8. Стягніть краї виробу разом. Заведіть голкою краї нитки між намистинами, щоб плетіння не розпустилося. Зав’яжіть вузлики та обріжте зайві краї нитки.

На руці така каблучка має чудовий вигляд. Спеціальна нитка для бісероплетіння і правильно сплетені краї роблять каблучку надійною.

Каблучки, зроблені з бісеру, завжди залишаються в моді. Існують прості способи їхнього плетіння, з якими впорається навіть хендмейдер-початківець. Батьки можуть підказати один із способів плетіння бісеру дітям, і вони із задоволенням займуться рукоділлям.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Как правильно использовать пушер

Привітання з днем народження в прозі своїми словами 2023

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Ректифікація в астрології: що це таке і як її зробити

Карта бажань 2023: приклад, як зробити правильно

Добавить комментарий

Для отправки комментария вам необходимо авторизоваться.

Позначки:, , , , , , , , , , , ,
close