Камені на удачу: талісмани, які приносять везіння

Езотерика

robertss 21.09.2023 Article

Магію каменів використовують в астрології, езотериці, цілительстві та гомеопатії. Ці талісмани дають власникам владу і силу. Наполеон і Гітлер вважали, що дванадцять каменів корони Римської імперії зроблять їх володарями світу. Використовуйте енергетику десяти найпотужніших каменів-талісманів, щоб привернути удачу.

Хризопраз

Серед грошових талісманів зелений хризопраз вважається каменем номер один. Він не тільки збагатить, а й допоможе досягти успіху в підприємницькій діяльності. Завдяки магії каменю познайомитеся з потрібними людьми, побудуєте міцні ділові та партнерські зв’язки.

Хризопраз — потужний оберіг від псування і пристріту. Він допомагає набути якостей, необхідних успішній людині:

 • заспокоїтися і відчути оптимістичний настрій;
 • активізувати мозкову діяльність;
 • мати міцне здоров’я і сили для перемог.

Про це докладно пише в книзі «Камені-талісмани за планетами в астрологічних будинках» Надія Лапіна.

Хризоліт

Оливково-зелений хризоліт зовні схожий на солодкий льодяник. Але не варто недооцінювати потужний камінь удачі та благополуччя. Завдяки його природній енергетиці володар талісмана з хризоліту зможе розраховувати на допомогу в:

 • досягненні персональних цілей;
 • збереженні майна від зазіхань інших осіб;
 • успішної торгівлі.

Рекомендується носити перстень із хризолітом на вказівному пальці лівої руки. Він оберігатиме власника від магічних втручань у життя, навчить мудрості, хитрості та гнучкості.

Аметист

Аметист вважають головним талісманом у коханні. Він допомагає знайти партнера для шлюбу, зміцнює існуючі пари і робить сімейне життя щасливим.

Прикраси з аметистом ще в Середньовіччі закохані дарували обранцям. Новим партнерам камінь служить захистом від зрад, а у подружжя не дає почуттям охолонути. Аметистові кулони клали під подушку, щоб кохані бачили одне одного наяву і уві сні.

Крім любовної магії, аметист має й інші властивості:

 • допомагає не п’яніти і захищає від отруєнь;
 • розвиває творчі здібності;
 • вчить набуття душевної гармонії.

Аметист любить енергію сонця, тож заряджати камінь потрібно, поклавши його на підвіконня.

Хризоберил

Один з різновидів хризоберилу називають «котяче око» за здатність створювати на поверхні каменю оптичний ефект, схожий зі зіницею котячого ока.

Магічна сила всіх видів хризоберилу відома давно. Камінь підходить представникам усіх знаків зодіаку, крім Водолія. Він привертає в життя удачу, захищає від необдуманих вчинків і необачних рішень.

У людей магічний мінерал розвиває інтуїцію, загострює пам’ять та інтелект, даючи змогу розвинути й реалізувати всі природні здібності. У книзі «Знайди свій камінь» Юрій Липовський розповідає, як відбуваються медитації з хризоберилом для привернення удачі.

Бірюза

Здавалося б, такий простий і недорогий камінь, як бірюза, не може змінити життя на краще. Це величезна помилка, адже мінерал високо цінували як єгипетські фараони, так і греки, перси, європейці. Жителі Близького Сходу від гриви до хвоста обвішували коней збруєю і прикрасами з бірюзи, щоб вершник отримав удачу, щастя і благополуччя в бою і в мирному житті.

Пліній, Альберт Великий та інші вчені давнини попереджали: власнику бірюзи варто стежити за станом і кольором каменю. Якщо він блідне і змінює колір, то це передвістя серйозної хвороби або подій, що загрожують життю власника талісмана.

Топаз

Топаз шанували лікарі давнини. Вони приписували каменю величезну кількість лікувальних властивостей, які допомагали боротися з головними болями, хворобами серця, судин і статевим безсиллям. Топаз вважали талісманом, здатним повертати молодість.

У сучасному світі камінь цінують за:

 • вміння вселити у власника оптимізм і розсудливість;
 • здатність зцілювати душевні рани, дарувати спокій і впевненість у власних силах.

Немає більш різноманітного за кольорами каменю, ніж топаз, але блакитні кристали цінуються найбільше. Прикраси з блакитним топазом — ідеальний талісман для керівників різних рівнів. Їх заряджають на повний місяць, поклавши на підвіконня.

Сердолік

Талісмани з сердоліку — магніт для позитивних змін у житті:

 • він захищає від негараздів;
 • допомагає не розгубити оптимізм;
 • вчить ділової хватки;
 • творчої реалізації.

Магія каменю полягає в його вмінні позбавляти власника від непотрібних, депресивних і агресивних людей в оточенні.

З сердоліком легко знайти щастя в особистому житті, а також підтримку вищих сил. Як описує в книжці «Духовне життя сучасного християнина в питаннях і відповідях» архімандрит Іов (Гумеров), стіни Небесного Єрусалима — прообразу Царства Небесного — прикрашені сердоліком.

Сапфір

Синій сапфір здавна називали каменем королів, адже раніше його носили виключно особи королівської крові. У книзі Тетяни Таїрової-Яковлєвої «Гетьмани України. Історії про славу, трагедії та мужність» розповідається, як за перемогу польський король Владислав подарував гетьману Петру Сагайдачному герб, усіяний сапфірами. З талісманом той не раз рятував Річ Посполиту і тричі повертав собі гетьманську булаву.

Сапфір вважається священним каменем. Він має потужну енергетику. Виходячи з астрологічних і магічних вчень сапфір здатний:

 • захистити від будь-яких неприємностей;
 • захистити від зла і залучити Божу благодать;
 • зміцнити невпевнених у собі людей і спрямувати до успіху.

Сапфіри приносять матеріальне благополуччя власникам.

Смарагд

Смарагди — камені сильних і сміливих людей, лідерів за натурою. Як описано в книзі «100 великих авантюристів» намисто з великих смарагдів прикрашало шию останнього вождя інків, богоподібного Атауальпи. Він був казково багатий, володів імперією з величезними природними покладами дорогоцінного зеленого каміння.

Щоб фінансові справи значно покращилися, астрологія рекомендує носити прикраси зі смарагдом. Це каміння обожнює Анджеліна Джолі, Кейт Міддлтон, Елізабет Тейлор, Кім Кардаш’ян, Наомі Кемпбелл, Джуліанна Мур і Вікторія Бекхем.

Щоб камінь став грошовим амулетом, потрібно самостійно придбати його, заплативши чималі гроші, адже смарагди далеко не всім по кишені.

Цитрин

Цей променистий камінь з яскравою, сонячною енергією приносить людям радість і позитив. Талісмани з цитрину привертають удачу, допомагають поліпшити фінансове становище, вчать інвестувати і накопичувати гроші. Людина, яка щиро полюбила енергетику каменю, стане розумнішою і більш впевненою в собі:

 1. За допомогою вібрацій золотого кристала простіше зробити правильний вибір, прийняти життєво важливе рішення.
 2. Цитрин підсилює інтуїцію і допомагає набути сили духу, впевненості, статусу в суспільстві. Його рекомендують лідерам і ораторам, щоб люди слухали і йшли слідом за своїм кумиром.
 3. Завдяки цитрину простіше побудувати мережу ділових знайомств, отримати покровителів у різних сферах життя.
 4. Якщо володар амулета з цитрину пов’язаний з живописом, скульптурою або архітектурою, йому буде простіше черпати натхнення в простих речах.

Не важливо, до якого знаку зодіаку належите, цитрин підходить усім без винятку. Його носять не на тілі, а в гаманці або в сумочці.

Завдяки знанню енергетики дорогоцінних каменів можна вибрати найбільш підходящий магічний талісман. Він дасть змогу посилити важливі якості та позбутися недоліків, привернути в життя потрібних людей, удачу і любов.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , , , ,
close