Овен і Телець: сумісність знаків зодіаку

Езотерика

robertss 25.09.2023 Article

Овен і Телець, що йдуть один за одним у зодіакальному колі, — представники різних стихій. Як ці вперті й рішучі люди уживаються в побуті та співпрацюють на роботі? Союз двох сильних лідерів вивчили астрологи Льюї Грант та Ігор Родін.

Сумісність знаків у коханні

За їхніми стосунками цікаво спостерігати, адже вогненний Овен і земний Телець занадто сильні особистості, щоб поступитися іншому пальмою першості. Проте такі союзи не рідкість. Є формула балансу, яка дає їм змогу домовитися одне з одним.

Як сумісні чоловік-Овен і жінка-Телець?

У них хороша сумісність, адже у партнерки достатньо терпіння, щоб спрямувати силу чоловіка в мирне русло. Агресивний та імпульсивний чоловік-Овен — оптиміст і балагур. Він обожнює поговорити, а жінка-Телець вміє слухати і співпереживати. Його приваблює її розважливість і спокій. Вони можуть насолодитися стосунками і створити міцну пару, якщо Овен дозрів для відповідальності за сім’ю.

Щоб завоювати її, чоловік-Овен продемонструє найкращі якості:

 • Уміння доглядати і будувати спільні плани.
 • Заможність і перспективність.
 • Брутальність і наполегливість.
 • Талант підносити практичні й дорогі подарунки.

У відповідь на його залицяння жінка-Телець стане вірною подругою і дружиною. Вона надихне палкого шанувальника такими природними якостями:

 • розумом і реалістичністю;
 • практичністю і вмінням тверезо мислити;
 • м’якістю, жіночністю і чарівністю.

Що подобається Тельцям в Овнах? Молодий Овен не може оцінити скарб, який приховано в дамі-Тельці. Чоловік, що відбувся, домігся кар’єрного й особистісного успіху, буде щасливий із такою жінкою. Об’єднавшись, вони створять традиційну сім’ю, в якій важливі такі аспекти:

 • Верховенство чоловіка. Жінка-Телець не володіє лідерськими замашками.
 • Сильний потяг і сексуальна гармонія.
 • Взаємність і готовність відкрито висловлювати почуття.

Цікаво, що одностатеві Овен і Телець часто стають непримиренними ворогами, а різностатеві здатні подарувати одне одному щастя, народити і виростити дітей. Стабільність пари будується на взаємодопомозі, адже Овен завжди захищає близьких, а жінка-Телець вміє оберігати його від необачних вчинків.

Щоб довгі роки жити в злагоді, парі потрібно:

 1. Знайти баланс між дружніми посиденьками, які так любить Овен, і домосідництвом Тельця.
 2. Вирішити проблему суперечок з Овном, який завжди правий, навіть якщо це не так.
 3. Навчитися домовлятися, чути і поважати чужу думку.

Які стосунки у жінки-Овна і чоловіка-Тельця?

Ввічливий і галантний чоловік-Телець любить заробляти гроші і заточений на кар’єрне зростання. Але, побачивши в жінці-Овні яскравість, емоційність і постійну потребу в русі вперед, швидко закохується. У пари хороша сумісність, оскільки партнерка підсилює всі позитивні якості Тельця. Сама ж поруч із ним стає ласкавою кішечкою, приймає традиційну жіночу роль у стосунках.

Ужитися з Тельцем надзвичайно просто, якщо готові погоджуватися, а не суперечити йому, вважає автор книги «Астрологія для мільйонів» Льюї Грант. Вогняна партнерка мудра, тож одразу відчуває це. Хоча у партнерів різні характери, стиль життя і спосіб мислення, мораль і цінності в парі спільні. Телець пом’якшує вдачу Овна, демонструючи їй найкращі якості:

 • доброту і простоту;
 • відкритість і щедрість.

Жінка цінує в партнері елегантність, представницький зовнішній вигляд, упевнені манери і вагоме слово. В екстравагантній і яскравій дамі-Овні Телець бачить справжню жінку, якою хочеться володіти. Вона оточена натовпом шанувальників, що стимулює нерішучого чоловіка на боротьбу за її серце і руку.

Спостерігачі відзначають для себе кілька важливих моментів такого союзу:

 • взаємну підтримку і розуміння партнерів, це приклад абсолютної гармонії у стосунках;
 • щирість жінки;
 • вірність і взаємну повагу;
 • очевидне тяжіння і зацікавленість одне в одному і в тривалих стосунках. Ці двоє стежать одне за одним палаючим поглядом і нудьгують у розлуці.

Їм доведеться подолати взаємну впертість, різний темп життя і розуміння свободи. Якщо все пройде гладко, пара проживе разом усе життя.

Сумісність Овна і Тельця в дружбі, побуті та на роботі

Ці люди добре доповнюють і підсилюють одне одного, роблять плідною дружбу, сімейні та робочі зв’язки. Вони обидва люблять доводити розпочате до кінця, жити в розкоші та комфорті цікавим, насиченим життям. Як Овен і Телець домовляються і уживаються разом?

Сумісність двох знаків у дружбі та роботі

Їм комфортно разом, незалежно від того, наодинці ця парочка чи в галасливій компанії. Овен цінує оптимізм Тельця, дарує натомість підтримку і вміння вирішувати будь-які складні питання. Ось головні точки дотику Тельця й Овна в дружбі:

 1. Спільні проєкти, хобі, навчання або подорожі.
 2. Співпраця і вміння посилити переваги один одного.
 3. Легкість і розслабленість, яка виникає під час спілкування.

Є речі, які можуть зруйнувати дружбу двох сильних знаків:

 1. Овен не терпить суперників у дружбі, тож Тельцю слід приділяти йому більше уваги.
 2. Без спільних захоплень ця парочка рідко бачитиметься.
 3. Різний ритм життя, цілі та цінності роз’єднують. Овну слід більше цінувати Тельця за його розважливість і стабільність, а бажання погуляти до ранку реалізовувати з кимось іншим.

У роботі вони створять міцний тандем, якщо грамотно розділять ролі і приймуть різницю методів роботи:

 • Овен занадто поспішає.
 • Телець більш розмірено рухається до мети.

Якщо впертість Овна — це впертість примхливої розпещеної дитини, то впертість Тельця — це прояв властивого йому темпу життя, вважає Ігор Родін, автор книги «Как общаться с Тельцом, чтобы всегда оставаться в выигрыше?». Тельцю дуже складно змінювати темп і стратегію роботи, а Овен готовий пробувати все нові й нові варіанти рішень.

Як сумісні Овен і Телець у роботі? Потрібно, щоб Овен узяв на себе роль ідейного натхненника і утримувався від сарказму. Тоді Телець відмінно впорається з рутиною. Якщо ж їм не вдасться домовитися, то справа не вигорить, оскільки Овну важко довести розпочате до кінця без підтримки відповідального Тельця.

Овен і Телець у побуті та батьківстві

У побуті Телець і Овен поводяться по-різному. Овен цінує розкіш, а Телець — комфорт і практичність, тому що здебільшого представники знака роботяги, трудівники, як написано в книзі «Досьє на знаки зодіаку«. Якщо Овен легко витратить усі кишенькові гроші, то Телець обов’язково залишить про запас. У будинку Тельця завжди чисто і пахне домашньою їжею, а Овен без докорів сумління залишить у мийці купу немитого посуду або замовить собі піцу, щоб не стояти біля плити.

Щоб не сваритися, їм варто мати особистий простір, домовленості щодо спільних питань і власний ритм життя:

 1. Тоді Телець висипатиметься, а Овен не будитиме його посеред ночі, щоб поділитися подробицями вечірки.
 2. Вони налагодять побут так, щоб кожен робив те, що подобається. Овен може робити закупівлі та організовувати дозвілля, а Телець готувати і наводити лад.

Якщо ж Овен і Телець — це члени однієї сім’ї, то їхні стосунки складаються так:

 • У батьків дитини-Овна є 5 головних завдань стосовно малюка. Вони повинні беззастережно приймати і любити його, розуміти з півпогляду, домовлятися, направляти енергію в мирне русло і не сюсюкатися, а спілкуватися на рівних. Батько-Телець успішно впорається із завданням.
 • У батьків дитини-Тельця існує табу на тиск і крики на малюка. Усі свої рішення доведеться обґрунтовувати, адже маленький Телець хоче знати відповідь на запитання «Чому?». Батько-Овен забезпечить дитині підтримку і захист, не застосовуючи насильства.
 • У мудрих батьків Овна і Тельця, які досягли гармонії і не конфліктують один з одним, діти завжди щасливі. Вони ростуть не розпещеними, а дуже самостійними, доброзичливими і впевненими в собі людьми. Діти беруть від батьків їхні найкращі якості. Здорова критика Овна і безумовна любов Тельця допомагають їм знайти свій шлях у житті.

Овен і Телець гідні одне одного в будь-яких стосунках. Вони не тільки створюють цікаву пару, а й стають авторами успішних проєктів, найкращими друзями і батьками щасливих дітей.

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , ,
close