Блок з пористого бетону або керамоблоки? З чого краще побудувати будинок?

Якби одна технологія була чесно краща за іншу, то інша просто перестала б існувати.

Просто такі технології вирішують різні завдання, завдяки цьому і існують. Розбір буде повністю неупереджений. Ми проектуємо і будуємо будинки як з газоблоків, так і з керамоблока. Коли ми починаємо розгляд з замовником майбутнього будинку, ми завжди розглядаємо два варіанти, а вибираємо той, який підходить в цьому конкретному випадку.

Рекомендуємо подивитися відео Бориса Зайцева з детальним порівняльним аналізом 2-ух будівельних технологій приватних будинків: з керамоблоков і пористого блоку. У відео є конкретні цифри, і ще порівняльний краш-тест.

Всі будинки можна поділити на 2 принципових класу — це кам’яні і дерев’яні. Зовнішні кам’яні стіни бувають двох варіантів — одношарові стіни, де матеріал вважається разом з тим і матеріалом утеплювача, і конструкційних, і двошарові стіни, де 1 шар — це конструкційний матеріал, а другий утеплювальний. А придбати керамоблок можна тут https://heluz.kiev.ua/uk/.

Одношарових стін на даний час два види: це поверхні стін з газоблоків і стіни з керамоблоков.

Що необхідно приватному забудовнику? Йому необхідно, що будинок був якісний: іншими словами безпечний, затишний, універсальний, красивий, по бюджету і ліквідний. З таких позицій ми і будемо вести наш огляд.

Який будинок безпечніше: з керамічних або газоблоків?

З газоблоків зводять будівлі по 5 поверхів заввишки, а з керамоблока і того вище.

Це при тому, що персональний будинок житлового фонду — це максимум три поверхи, то дві технології спокійно справляються з таким завданням: міцності блоків цілком достатньо, щоб будувати індивідуальні будинки для житла. Звичайно, за умов кваліфікованого конструювання. Дві технології відповідають сьогоднішнім вимогам по стійкості до вогню, це теж не проблема.

Безпека для здоров’я

Матеріали повинні виділяти шкідливих речовин в кількості більше нормованих меж. Але перед тим як говорити про екологічність тих чи інших блоків слід мати на увазі, що якою б блок ми ні підібрали, стіни всередині будуть заштукатурені. А піклується, перш за все, необхідно про екологічність штукатурки, шпаклівки і чистової обробки. Все таки обидва матеріали з запасом підходять сьогоднішний вимогам по екологічності. Ми не проводили перевірки блоків в лабораторії, але керуємося логікою, що чим більше виробник, тим менша вірогідність, що з його матеріалами щось не так, інакше конкуруючі виробники голосно заявили б про це.

Чи буде газобетонний будинок аналогічний затишний, як з керамоблоков?

Домашній затишок визначається, перш за все, сучасними технічними мережами. Затишний будинок можна побудувати як з газобетонних, так і з керамоблоков.

Чисте повітря в таких будинках, як і в самих різних інших якісних будинках буде тільки завдяки вентиляції. Є популярне оману, коли говорять, про який-небудь матеріал, що він дихає і система вентиляції не потрібно. Дихати може лише стінка зі щілинами, проте це вже ніякого відношення не має до хорошого дому.

Порівняння будинків з керамічних і газоблоків за умовою тепла

У будинку буде тепло, так як його топлять, а не так як він з того чи іншого матеріалу. Тепло буде в будинку зі зробленими зі скла поверхнями стін, якщо його топити належним чином. Інше питання скільки буде коштувати домашнє опалення з тієї чи іншої технології, однак це вже не питання комфорту, а питання грошей.

У будинку з газоблоків витрати на опалення будуть менше, ніж в будинку з керамоблоков.

Для аналізу візьмемо все той же будинок площею 200 м ?. Як горизонту розрахунку візьмемо опалювальний період. Розрахунок будемо робити для Підмосков’я. Для всіх зрозуміло, проте не всі про це пам’ятають, що втрати тепла йдуть не тільки через стіни, до того ж і через інші конструкції огорожі.

Позначки:, , , , , , , , , ,
close