Де використовується і які основні особливості проводу АПВ: конструкція і призначення

Кабель силовий АПВ призначається для розподілу електроенергії в силових і освітлювальних електромережах на номінальну змінну напругу до 450 В частотою до 400 Гц або стабільну напругу до 1000 В.

Кабель застосовується для стаціонарної прокладки в освітлювальних і силових мережах, для монтажу електро ланцюгів, електричного обладнання, машин, верстатів, промислової і лабораторної мобільної апаратури і приладів та ін.

Конструкція

Силовий кабель Апвпровід АПВ випускається з алюмінієвої однопроволочной або багатодротяної житлової обмеженої гнучкості (для перетинів від 2,5 до 16 мм2 1 класу, для перетинів від 25 до 120 мм2 2 класу гнучкості). Ізоляція силового проводу робиться з ПВХ-пластикату і може мати найрізноманітнішу забарвлення як суцільну, так і у вигляді поздовжніх смуг. Ізоляція проводів, що застосовуються виключно для заземлення, робиться в жовто-зеленій кольоровій палітрі.

Експлуатаційні та технічні характеристики

Силовий кабель АПВ призначений для експлуатування при температурі повітря від -50°С до +70°С і при відносній вологи до 100% при температурі до +35°С. у робочому режимі максимальна тривало можлива температура нагріву жил становить + 70°С.

Електричний опір ізоляції жил при температурі 20°С не менше 1 Мом / км. випробувальна змінна напруга 50 Гц протягом 15 хв.після перебування у воді протягом 24 год 2,5 кВ.

Монтаж кабелю АПВ виконується при температурі не нижче -15 °С.дроти стійки до вигину на кут 90°, дуже маленький радіус вигину 10 Dн (Dн зовнішній діаметр кабелю). Провід мають здатність не роздавати горіння і стійкістю до впливу цвілевих грибів.

Будівельна довжина проводу не менше 100 м.

Службовий термін проводів АПВ при нормальних експлуатаційних умовах становить 15 років.

Область використання

Кабель АПВ використовується для прокладки на відкритому повітрі і всередині приміщень, в трубах зі сталі, пустотних каналах будівельних конструкцій, на лотках, і також для прокладки прихованого типу під штукатуркою.

Одножильні кабелі використовуються для того, що б електрики могли виконувати різні види будівельних робіт з використанням перемичок. Провід з однієї жили мають різні види еластичності і зроблені або з алюмінію, або з міді.

Позначки:, , , , , , , , , ,
close