Перевезення піаніно та роялю в Києві від компанії “Мотор-М”

Транспортування особистих речей – справа клопітна. Переїзд вимагає уваги, сил і часу, особливо якщо в предметах інтер’єру є великогабаритні та тендітні об’єкти. Погодьтеся, що перевезти піаніно чи рояль не так просто, адже інструмент важкий та чутливий до ударів. Щоб не пошкодити рояль, слід занурювати, вивантажувати його максимально обережно. Вберегти інструмент від подряпин, сколів допоможе правильна упаковка. Кути, ніжки піаніно рекомендується обклеїти стрічкою, щільною кулею повітряно-бульбашкової плівкою.

Меблі перед вантажним перевезенням слід розібрати на деталі. Розібрану шафу, диван набагато легше винести з квартири, занурити в машину. Запчастини меблів займають менше місця в кузові, ніж предмети в цілісному вигляді — площа авто використовується більш раціонально.

Транспортна компанія — це, до чого слід підійти відповідально. Конторам, які не укладають договір, із сумнівною репутацією не варто довіряти, адже можна заплатити за перевезення і залишитися без речей. Перед вибором вантажоперевізника рекомендується вивчити рейтинг компанії в інтернеті, почитати відгуки клієнтів.

Вигідне та швидке перевезення піаніно та меблів

Наша компанія пропонує скористатися послугами з транспортування вантажів у Києві. Багаторічний досвід роботи, відгуки вдячних клієнтів підтверджують наш професіоналізм та оперативність. Ми швидко та акуратно перевеземо предмети інтер’єру за вказаною адресою, включаючи піаніно.

Серед переваг співпраці з нами є:

  • Вигідні тарифи.
  • Великий автопарк.
  • Чудовий сервіс.

Залежно від потрібного автомобіля, ми готові запропонувати кілька тарифів на перевезення. Логісти допоможуть правильно підібрати вантажопідйомність машини для транспортування. Великий вибір автомобілів дозволяє вибрати транспорт для будь-яких потреб – невеликого переїзду чи перевезення великих вантажів великі дистанції.

Клієнтам пропонуємо додатково замовити послуги професійних вантажників. Навіть якщо речі виявляться великогабаритними, а поверх не з перших, наші хлопці зроблять недорого і без проблем. Оплата провадиться за годину роботи, так що ви не переплатите за час простою.

Ми цінуємо довіру та кошти своїх клієнтів, тому ціни на наші послуги вас приємно здивують, як і якість проведених робіт. Замовити послугу з перевезення можна, не виходячи з дому – просто зателефонуйте нам, і ми в найкоротший термін надішлемо вам машину для перевезення піаніно та меблів!

Автор: Микола Рябченко

Позначки:, , , , , , , , ,
close