Види пінопласту і його маркування – вибираємо відповідний!

За методикою виробництва цей матеріал умовно поділяють на 2 великі класи, які мають дуже несхожі характеристики.

Перший робиться при високих температурах шляхом спікання гранул. Другий передбачає перемішування гранул при дуже високих температурах з майбутнім збільшенням спеціального спінює агента і виведенням з екструдера.

Класифікація пінополістиролу

1 клас називають безпресовим, його просто визначити на око. Матеріал має вигляд разом скріплених між собою кульок, чимось схожий на бджолиний вулик. Потрібно згадати спінений полімер, в якому поставлялася будь-яка побутова техніка (мікрохвильовка, холодильник). Другий клас називають пресовим, оскільки гранули з’єднані між собою більш міцніше. Його набагато проблематичніше зламати або розкришити. Відповідно до цього виділяють різні марки.

Якщо матеріал беспрессового, то застосовуються три букви — ПСБ. До них через тире можуть додатково додаватися інші цифри і букви. Наприклад, ПСБ-С значить самозатухаючий спінений полімер. Отже, пояснимо важливі існуючі марки, щоб ви могли знати, який спінений полімер вибрати.

  • ПСБ-С-15 — має малу щільність і застосовується для ізоляції тих конструкцій, де не потрібна особлива механічна надійність. Даним типом матеріалу утеплюють мансарди, бесчердачная покрівлю, контейнери, вагони, наповнюють відстань між кроквяними системами. У плані екології він абсолютно безпечний, що не підпадає під вплив якихось мікроорганізмів, має високу водостійкість. А якщо вас цікавить що таке колеровка і для чого вона потрібна, переходите на сайт vikbud.ua.
  • ПСБ-С-25 — вважається найпопулярнішою і багатоцільовий маркою. Застосовується для стінового утеплення, підлоги, фасадів будівель, лоджій. Він не піддається впливу мікроорганізмів, екологічно менш небезпечний, має велику стійкість до старіння і вологи.
  • ПСБ-С-35 — використовується в більшій мірі для ізолювання фундаменту, комунікацій розміщених під землею (також автомобільних стоянок). Також його застосовують для усунення спучування грунтів при облаштуванні басейнів, майданчиків для занять спортом, газонів. На додаток, це кращий матеріал для несприятливих кліматичних умов. Він біологічно менш небезпечний, має велику механічну надійність, стійкий до старіння, вологи і розвитку мікроорганізмів.
  • ПСБ-С-50 — має найбільшу щільність якщо порівнювати з усіма іншими марками. Використовується в тих умовах, де важлива механічна надійність. Його застосовують при спорудженні доріг в заболочених краях, облаштуванні підлог перекриттів між поверхами. Також він прекрасно підійде для ізолювання підлог в коморах, гаражах, промислових зонах. Матеріал біологічно менш небезпечний, стійкий до старіння і вологи.

Як ми вже говорили, цей матеріал ділиться за способом виробництва. Умовно виділяють такі варіанти: полістирольні, поліуретанові, поліетиленові, ПВХ спінені полімери.Перші робляться пресованим і беспрессованним способом, марки описані вище. Другі — поліуретанові (ППУ), в побутових завдання та цілі популярні в вигляді звичайного поролону. Треті — поліетиленові (ППЕ), мають вигляд гнучкого матеріалу, в який обертають товар, щоб він не розбився (плівка з повітряними пухирцями). А якщо вас як порахувати кількість пінопласту для утеплення, вам потрібен калькулятор на сайті vikbud.ua.

Четверті — ПВХ (ПВХ), дуже схожі на вигляд на екструдований пінополіетилен. Також вважаються досить гнучкими, володіють тими ж якостями. На додаток, не мають в своєму складі високотоксичних сумішей і визнані самозатухаючим матеріалом.Насправді, існує пристойна кількість видів. Якщо вас цікавить якийсь певний матеріал, то має сенс дізнатися інформацію в магазині будівельних матеріалів, де в каталогах перераховані всі різновиди.

Позначки:, , , , , , , ,
close