Як визначити розмір чоловічої куртки. Як поміряти куртку?

Як підібрати правильний розмір чоловічого піджака, щоб він підходив вашій фігурі? У цій статті ми спробуємо дати відповідь на це та інші питання про те, як підібрати куртку, щоб гарантувати комфорт навіть у люті холоди.

Як вибрати правильно розмір чоловічого піджака під час покупки в магазині?

Міряючи піджак у магазині одягу, краще одягнути під нього джемпер. Це не завжди має бути важка вовняна чоловіча водолазка — підійде трохи набагато товстіший пуловер, простий кардиган або толстовка. Тим самим, ви переконаєтеся, що курточка не виявиться занадто тісною, коли ви вирішите одягнути її поверх більш товстого одягу.

У примірювальній також корисно кілька разів поворушити руками, щоб переконатися, що курточка не дуже їх обмежує. Якщо вам важко витягнути руки догори, потрібно вибрати більш просторий одяг. Ви ж не хочете, щоб щоденні справи, як-от покупки в магазині, стали проблемою?

Водночас ми застерігаємо від придбання дуже великого одягу, що, на превеликий жаль, дуже часто можна зустріти серед деяких чоловіків. Піджак має бути доволі вільним у плечах, але водночас він не має виглядати як мішок на вашій фігурі.

Як поміряти піджак (чи, скоріше, силует) під час покупки в Інтернеті?

Під час купівлі курточки чи будь-якого іншого одягу через Інтернет необхідно не забувати, що класичних розмірів одягу не існує. Те, що ми не так давно носили куртку «М», не означає, що ми завжди повинні купувати таку куртку. Це тільки не завдяки тому, що ми несподівано набрали вагу. Просто різні виробники можуть застосувати різні етикетки на власному одязі.

Також часом трапляється, що один і той самий виробник протягом тривалого часу змінював таблиці розмірів власного одягу. Насправді це означає, що розміри чоловічих піджаків, які в минулому маркувалися літерою «S», на цей момент уже можуть бути позначені як «M». І це не звертаючи уваги на те, що вони абсолютно не стали помітно більшими.

Ось чому, вирішивши придбати куртку через Інтернет, необхідно шукати магазин, який надає індивідуальні мірки одягу в сантиметрах, а не вичерпується однією літерою, що позначає розмір. Водночас варто зазначити, що будь-який параметр, наприклад, довжина рукава, дається з допуском приблизно ±1-2 см. Це означає, що довжина рукава, зазначена в таблиці розмірів як 70 см, насправді може бути в діапазоні 69-71 см.

Ми вже писали про те, як поміряти себе, щоб правильно вибрати розмір одягу, включно з курточками, в індивідуальному тексті.

Одяг The North Face в Києві the-based.com/ua/the-north-face, який є вже в нашому гардеробі, також допоможе нам зняти мірки. Це включає, наприклад, бажану довжину рукава або довжину всієї курточки. Якщо ми виміряємо куртку або пальто, яке носимо, у нас буде порівняльна шкала, і нам буде дуже легко підібрати одяг, що підходить для нашої фігури. Інформація «Довжина спини — 75 см», можливо, мало що нам скаже, однак якщо ми виміряємо наше улюблене коротке пальто і воно виявиться 74 см, нам буде дуже легко уявити себе в новій куртці подібної довжини.

Також не забувайте, що деякі магазини пропонують можливість кравецької переробки купленого вами одягу. Цю додаткову обставину необхідно врахувати, коли ми не дуже впевнені, як підібрати розмір піджака, щоб він добре виглядав на нашій фігурі.

Позначки:, , , , , , , ,
close