10 помилок у стосунках, яких припускаються жінки зі своїм партнером

Які найпоширеніші жіночі помилки у стосунках із чоловіком? Багато жінок вважають, що партнер нікуди не дінеться, звинувачують його в майбутньому розриві, порушують особисті кордони і скаржаться на недоліки чоловіка третім особам. Помилкою стає і те, що жінки жертвують собою заради стосунків, брешуть про свої почуття та уникають відвертих розмов.

Упевненість, що партнер нікуди не дінеться

Навіть якщо ви вже довго разом, не можна вважати, що партнер нікуди не дінеться. Стосунки — це вибір, а не повинність, тому кожен може обрати комфортний для себе варіант. Актори Ченнінг Татум і Дженна Деван розлучилися після 9 років шлюбу, хоча в них була спільна дитина. Іноді навіть діти і довгий спільний шлях не гарантують, що шлюб збережеться, тому не можна сприймати стосунки як належне.

Звинувачення в майбутньому розриві

Багато жінок заздалегідь починають звинувачувати чоловіка в тому, що він її кине. Це пов’язано зі страхом і відсутністю довіри. Хоча у таких звинувачень є причина, на стосунки вони впливають вкрай негативно. Ніхто не хоче чути порожні закиди в ненадійності та брехливості. Надмірні вимоги підтвердження любові відлякують людей, навіть люблячих, турботливих і надійних.

Порушення особистих кордонів

У кожної людини має бути особистий простір. Без дотримання особистих кордонів неможливо побудувати здорові стосунки. Жінки, які вимагають показати список телефонних розмов, виписку витрат за карткою, читають чужі повідомлення, грубо порушують кордони.

Як виправити помилки у стосунках? Доктор філософії Сьюзен Краусс Вітборн радить дати партнеру простір, дозволити йому мати свої маленькі таємниці та не контролювати його життя щомиті.

Скарги на стосунки іншим людям

Особисте життя має залишатися особистим. Звісно, можете поділитися з подругою своїми переживаннями і побоюваннями, розповісти про свої почуття і відчуття, але розповідати все необов’язково. Якщо скаржитеся на партнера третім особам, то створюєте негативний образ, а найнебезпечніше — даєте чужим людям доступ до вашої родини. З цього може почати тріщина у стосунках, і не помітите, як сім’я розвалиться.

Брехня про почуття

Стереотипи, кліше і брехня — вороги будь-яких стосунків. Замість того щоб сказати «Я розлютилася на тебе через те, що ти забув про наше свято», багато хто каже «Нічого страшного, це не так уже й важливо». Ні, чоловік не шукатиме іронію, натяк або підказку у ваших словах. Він просто почує, що свято не має для вас значення і наступного разу можна вчинити так само. Не брешіть про свої почуття, будьте щирими та чесними.

Насмішки над партнером

Сміятися бажано разом із партнером, а не над ним. Ніхто не любить, щоб над ним жартували, тим паче якщо йдеться про кохану людину. «Минулого разу ти вже звозив нас у відпустку», «Я вже бачила, як ти готуєш», «З твоїми здібностями вже все зрозуміло» — це не жарти, а закиди і знущання.

Вказівки на недоліки та промахи нікому не принесуть гарного настрою. Словесні та фізичні образи стали причиною судового акту, який ініціювала Ембер Герд щодо свого колишнього чоловіка Джонні Деппа.

Жертовність заради стосунків

Не потрібно перетворюватися на додаток до чоловіка. У стосунках мають брати участь дві людини, дві особистості, які свідомо обирають одна одну. Жінки, які жертвують своїми інтересами і розчиняються в партнері, швидко стають нецікавими.

Як у фільмі «Наречена-втікачка», в якому героїня Джулії Робертс у кожних нових стосунках воліє їсти яйця по-різному — яєчня, пашот, бенедикт. Це символ жертви, а такі жертви не мають сенсу, підкреслює журналістка Джозі Санті.

Демонстрація нетерпіння до недоліків

Ніхто не ідеальний, і двом різним людям часом складно пристосуватися одне до одного. Недоліки, дратівливі звички можуть виводити з себе, але все це можна спокійно і продуктивно обговорити з партнером. Якщо ж ви починаєте тикати його в тому, що він «знову розкидав шкарпетки», «знову не помив за собою тарілку», «залишив крихти на столі», це лише дратує. А тим більше такі закиди, як «Ти все одно як завжди запізнишся», «У тебе все одно нічого не вийде», можуть призвести до втрати будь-якої довіри.

Небажання говорити про проблеми

Щоб розв’язати проблему, її насамперед потрібно визнати, а потім обговорити з партнером. Якщо жінка уникає розмов, бо «Ти сам знаєш, що я про це думаю», знайти рішення не вийде. Ніхто, ні чоловіки, ні жінки, не здатен читати думки іншої людини. Тому важливо говорити, озвучити свої почуття, сумніви і побоювання. Тоді не доведеться розлучатися з партнером через 10 років спільного життя, як це зробили Бен Аффлек і Дженніфер Гарнер.

Спроби змінити партнера

Спроби перетворити чоловіка на картинку, яка здається вам ідеальною, до добра не доведуть, пише Екшика Парнамі . Не дозволяючи людині бути собою, ви проявляєте токсичність і заважаєте здоровому розвитку стосунків. Жодні насильницькі зміни не підуть на користь ані стосункам, ані їхнім учасникам. Якщо в партнері так багато потрібно змінити, то краще просто знайти іншу людину.

Усі припускаються помилок у стосунках і не завжди це усвідомлюють. Жінки найчастіше хочуть змінити своїх чоловіків, дорікають їм у поганих звичках і недостатній турботі. Дуже часто жінки уникають прямих розмов і мріють, щоб їх розуміли за поглядом, жестом і ходою. Однак це лише шкодить стосункам.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

Позначки:, , , , , , , ,
close