Данелія Тулешова: біографія та досягнення юної співачки

Данелія Тулешова не втомлюється вражати глядачів своїм голосом. Її талант підкорює серця любителів співу, а біографія насичена цікавими подіями. Дізнайтеся, як розвивався шлях Данелії, завдяки чому вона стала відома, на яких конкурсах перемогла і чому тендітна дівчинка викликає захват у популярних артистів.

Данелія Тулешова: батьки, біографія

Біографія юної зірки почалася 18 липня 2006 року в столиці Казахстану. Незабаром після народження доньки сім’я змінила місце проживання на Алмати. В інтерв’ю Данелія завжди зазначає, що рідні дуже її підтримують і допомагають у всьому. І це не тільки мама з татом, у дружній сім’ї підростає ще молодший брат із сестричкою — Тимур і Амелі.

Що ж такого особливого в дівчинці на ім’я Данелія Тулешова? У неї було, на перший погляд, звичайнісіньке дитинство, але батьки зробили все можливе для розвитку природних талантів доньки, які сьогодні захоплюють шанувальників її творчості по всьому світу. Отже:

Дитячі роки

Сценічне майбутнє юної артистки почалося буквально з народження:

 • Батьки обрали для доньки ім’я Данель, але під час оформлення документів сталася помилка — і так вийшла Данелія.
 • Із прізвищем сталося практично те саме. За правилами правопису дівчинка Тулешева, але її прізвище записали інакше — Тулешова.

Що стосується музичної обдарованості, то вона у дівчинки проявилася в ранньому віці. Зазначимо, що її мама Олена має чудовий музичний слух, але саме батько — Олександр Тулешов — першим звернув увагу на талант доньки.

Всебічний розвиток Данелії проходив так:

 • У три роки вона почала займатися гімнастикою.
 • У зв’язку з травмою цей вид спорту дівчинка залишила. Його замінили уроки вокалу та акторської майстерності.
 • Серед її захоплень була також хореографія. Данелія займалася в колективі Kinder Boogie.

Початок вокальної кар’єри

Серйозні заняття вокалом для Данелії Тулешової почалися, після того як вона взяла участь у конкурсі «Аялаған Астана». Талановитій дівчинці вдалося отримати Гран-прі, а члени журі щиро захоплювалися її артистизмом.

Але перші успіхи відразу ж не найкращим чином позначилися на навчанні. Мама вмовляла Данелію більше уваги приділяти урокам, а не вокалу. Та все ж згодом прийняла прагнення доньки виражати себе у вокальному мистецтві.

Недовга кар’єра Данелії відзначена і злетами, і падіннями. Після першої перемоги і низки конкурсів цілий рік талановита дівчинка провела в забутті. Здавалося, про зірочку, що яскраво спалахнула, всі забули. Але Данелія використала цей період з користю: продовжила займатися танцями і записувати пісні.

Навчання вокалу і не тільки

Першим викладачем Данелії з вокалу стала Наталя Чуракова, яка високо оцінила природні здібності дівчинки та її прагнення до розвитку. Крім того, з нею пізніше займалися:

 • Жанбол Тулешов (дикцією);
 • Марія Струве (вокалом).

Крім співу, юна артистка активно опановує англійську та українську мови. Батько багато працює з нею, щоб під час виконання композицій цими мовами не було чути акценту. У вільний час Данелія любить співати та малювати, записувати відео.

Зараз Данелія — учениця звичайної фізико-математичної та американської шкіл. За її сторінкою в «Інстаграмі» слідкують понад 550 тисяч підписників, а вона продовжує працювати над собою та розвиватися в усіх напрямках.

Так, у лютому 2020 року було опубліковано трек «ХЗЧЗДЗЗ» і представлено новий творчий псевдонім дівчинки — Da NeL. Пізніше виконавиця пояснила, що пісня стала результатом «непорозуміння з однокласницями» і створювалася разом із казахстанським репером AlvinToday і співаком MAKVIN. Новим проєктом Da NeL одразу ж зацікавилася підліткова аудиторія, а у квітні під цим псевдонімом співачка випустила композицію «Мой день».

Данелія Тулешова: досягнення

Чим Данелія відома сьогодні, як розвивалася її кар’єра? Розглянемо детально її творчий шлях:

Перші перемоги та вагомі нагороди

Успіх юної артистки на першому конкурсі став першою сходинкою на шляху до вершин, які їй вдалося підкорити. Так, у 2015 році вона стала учасницею «Дитячої Нової хвилі». На конкурсі вона отримала приз глядацьких симпатій і співала в дуеті з Жасмин.

Надалі пісні Данелії стали все частіше лунати на різних конкурсах. Протягом кількох років вона стала володаркою таких нагород:

 • першого місця на вокальному шоу «Голос. Діти» (2017);

 • Гран-прі міжнародного фестивалю «Надії Європи» (2017);
 • державної премії казахстанського конкурсу «Народний улюбленець» (2017);
 • премії «BraVo» (2018);
 • 6-го місця в конкурсі «Дитяче Євробачення» (2018).

Особливу популярність здобув її трек «Stone Cold», який набрав понад 62 млн переглядів на YouTube

Участь у проєкті «Голос. Діти»

Зазначимо, що в планах дівчинки була участь у казахстанській версії шоу «Голос», але дівчинка запізнилася на кастинг, тому вирушила на український «Голос. Діти». Цей проєкт став для неї проривом:

 • Уже на перших хвилинах сліпого прослуховування всі судді повернулися до дівчинки, таким сильним і зворушливим був її виступ.
 • Далі вона була в команді Монатіка, який щиро радів можливості працювати з юною зіркою і не раз говорив про це.
 • Наприкінці шоу на Данелію чекало заслужене перше місце та любов глядачів, контингент яких відтоді постійно зростає.

Данелія в Америці

У 2019 році Данелію тепло зустріла Америка: вона сяяла на конкурсі «The World’s Best», члени журі якого були вражені її талантом. Але в півфіналі першість дісталася індійському виконавцю Лідіану.

Чим займалася Данелія у 2020-му році? Її голос звучав на шоу «America’s Got Talent». Участь дівчинки в ньому складалася так:

 • У червні глядачі побачили прослуховування, за підсумками якого вона пройшла в шоу.
 • Другий тур проходив дистанційно, а наступні записували в Лос-Анджелесі.
 • Саме записи Данелії на YouTube набирали максимум переглядів, і їй пророкували перемогу.
 • Але online-голосування дало результат, за яким Тулешова хоч і увійшла до фіналу, але до п’ятірки найкращих не потрапила.

Про можливу фальсифікацію шоу говорили глядачі як у Казахстані, Росії та Україні, так і в США. Але сама Данелія з цього приводу дала дуже стримані коментарі. Дівчинка сказала, що не думала про перемогу, але вдячна членам журі, а іншим учасникам щиро бажає успіхів.

Крім того, вона розповідала, що перед фіналом через втому в неї пропадав голос. А тому вона має намір найближчим часом повернутися додому, щоб відпочити і зайнятися навчанням.

Але і про вокал вона не забуває. Так нещодавно у своєму «Інстаграмі» Данелія виклала відео з кавером на пісню Біллі Айліш, що викликало хвилю захоплення фанатів. Що стосується концертної діяльності, то ще в лютому 2020 року на березень був анонсований її концерт у США, але через пандемію його перенесли. Наразі точно невідомо, коли він відбудеться.

Данелія Тулешова регулярно тішить фанатів новинами про свою творчість і новими досягненнями. Бажаємо юній артистці подальших успіхів і світової слави. Віримо, що вона прославить рідну країну, а попереду на неї чекають нові конкурси, концерти та виступи.

Позначки:, , , , , , ,
close