Tinder – не розкіш, а засіб виявлення: 8 стратегій успіху в онлайн-спілкуванні

Карантинні обмеження та постійна завантаженість людей призвели до зростання кількості знайомств через Tinder та інші додатки й онлайн-сервіси. Як почати ними користуватися? Пропонуємо кілька порад.

Як познайомитися в Tinder або в будь-якому іншому подібному додатку? Щоб підвищити шанси на знайомство, під час заповнення облікового запису визначте, яка ваша мета, виберіть правильне заголовне фото, повністю заповніть профіль, не обмежуйтеся одним фото, прив’яжіть акаунти в соцмережах, щоб не здатися занадто потайливою. А ще свайпайте вправо, тобто обирайте для спілкування тих, з ким вам справді було б цікаво познайомитися. Інакше від надмірного спілкування з усіма підряд може швидко настати вигорання приблизно за такою ж схемою, як це відбувається на роботі від надлишку завдань.

Що ви тут забули?

Що таке Tinder? Як пояснює журнал Marie Claire , це один із найпопулярніших у світі мобільних додатків для знайомств. Сервіс допомагає чоловікам і жінкам підвищити самооцінку, завести нових друзів, вийти на побачення, знайти другу половинку або стосунки без зобов’язань. Причому з мінімумом зусиль з вашого боку.

Як досягти успіху в знайомствах онлайн, якщо для вас це щось нове? Представляємо безпрограшні міністратегії, які точно не підведуть. Щоб отримати максимум від сервісу знайомств, гендерна психологиня Вероніка Мохова рекомендує розставити пріоритети та визначити ідеальну мету, з якою реєструєтесь у застосунку. Це допоможе грамотно заповнити анкету і підвищити свої шанси на знайомство з ідеальним кандидатом.

Виберіть фото «на паспорт»

Як працює Tinder? Застосунок визначає ваше місце розташування і показує кандидатів з подібними інтересами, які знаходяться неподалік. Вам потрібно тільки переглядати анкети, змахнути фото вподобаного користувача вправо і чекати на його відповідну реакцію. Якщо ваша аватарка припаде потенційному обранцеві до смаку, у вас з’явиться можливість поспілкуватися.

Хочете підвищити свої шанси на знайомство — обирайте для свого тіндер-паспорта заголовне фото, що чіпляє. Підійдуть живі портретні фотографії, на яких добре видно ваше обличчя. А ось зроблених нашвидкуруч селфі і занадто відретушованих знімків краще уникати.

Не завантажуйте фото зі сторонніми в кадрі, навіть якщо вони здаються вам кумедними. Картинка, на якій ви обіймаєтеся з приятелем або розважаєтеся на вечірці з друзями, тільки відверне увагу потенційного обранця від вашої персони.

Скажіть порожньому профілю «ні»

Більшість користувачів сервісів знайомств насамперед звертає увагу на фотографії. Однак не варто забувати і про вашу біографію на ресурсі для знайомств.

Що написати про себе? Експерти видання Bustle рекомендують не залишати профіль порожнім. Заповнюючи анкету, не намагайтеся переплюнути улюбленого письменника, уникайте витіювато закручених фраз. Пишіть простими короткими і зрозумілими реченнями.

У кількох словах розкажіть про себе, свої інтереси та характер. Не приховуйте і шкідливі звички. Той факт, що ви любите інколи починати суботу з келиха ігристого в кафе замість кави, може здатися комусь милим. Згадайте, чого чекаєте від знайомства. Не намагайтеся при цьому бути надмірно кумедним, будьте собою — і користувачі до вас потягнуться.

Не обмежуйтеся одним фото

У профіль «Тіндер» або інших додатків, як правило, можна завантажити до 10 знімків. Не ігноруйте цю можливість. Експерти порталу Better Marketing впевнені: 5-6 різнопланових кадрів працюватимуть на вас краще, ніж поодиноке фото профілю.

Зробіть акцент на якості знімків. Не заливайте розмиті або надмірно відредаговані в стилі глянцевих журналів знімки. Це створить у потенційного обранця відчуття, що ви щось приховуєте. Вибирайте фото, які демонструють ваші захоплення і характер, а не навички роботи у фоторедакторах. Наприклад, знімки зі спортзалу, портрет в обнімку з котом або фото з тарілкою свіжоспечених булочок.

Куди ж без соцмереж

Кількість ботів, прихованої реклами та інших пасток інтернет-спілкування зростає щогодини. Погодьтеся, ніхто не хоче витрачати на подібне свій час. Допоможіть користувачам додатка і доведіть, що ви не вигадка, а реальна людина.

Підв’яжіть свої облікові записи в соцмережах. Наприклад, сторінку у Facebook або профіль на Spotify. Це не позначиться на вашому рейтингу, але допоможе іншим користувачам краще зрозуміти ваші інтереси і підштовхне їх перейти до живого спілкування.

Не крутіть носом — вимкніть зайві фільтри

Щоб збільшити кількість збігів, вимкніть зовсім або не робіть такими суворими фільтри за віком і місцем розташування. Навіть якщо не хочете зустрічатися з кимось набагато молодшим чи старшим, їхній інтерес до вашої сторінки підвищить ваш рейтинг. А отже, сервіс знайомств покаже вашу анкету і близьким за віком кандидатам. А раптом вашою долею виявиться людина, яка за віком лише на кілька років старша за вказаний вами діапазон, або живе на 10 км далі?

Врахуйте, що під час пошуку можна вимкнути віковий фільтр і місце розташування, а також гендерні уподобання.

У листування — як на роботу

Що більше часу проводите в застосунку і що активніше поводитеся, то більше подобаєтеся його алгоритмам. Експертка зі стосунків Майя Даймонд радить:

  • дивіться фото і ставте лайки;
  • щодня надсилайте повідомлення вподобаним людям;
  • оновлюйте фотографії;
  • регулярно змінюйте опис профілю.

Бачачи зацікавленість з вашого боку, система автоматично підвищує ваш рейтинг і частіше показує у стрічках інших користувачів. До того ж, як стверджує редакція журналу Vogue, переглядаючи анкети і відповідаючи на повідомлення користувачів, зможете знайти друзів і цікавих співрозмовників.

Лайкати всіх не панацея

Може здатися, що лайкати кожен спливаючий профіль — найпростіший і найнадійніший спосіб познайомитися в Tinder. На ділі така поведінка руйнує ваші шанси на успіх.

Як стверджують експерти журналу Cosmopolitan , за десять років існування застосунок «Тіндер» було завантажено понад 530 млн разів. Платформу продовжують використовувати тисячі людей по всьому світу, і сервіс карає не надто розбірливих.

Бездумно змахуючи всі анкети, які сподобалися, праворуч, ризикуєте знизити власний рейтинг в очах алгоритмів застосунку і залишитися без потенційних лайків, спілкування та побачень. Ваша анкета буде рідше показуватися кандидатам з подібними інтересами. До того ж якість збігів погіршиться. Сервіс почне пропонувати всіх підряд, адже ви лайкаєте всіх кандидатів.

Інший варіант розвитку подій — вас завалять повідомленнями десятки претендентів, і спочатку це потішить самолюбство. Але щойно почнете спілкування з усіма кандидатами, більшість з яких будуть не у вашому смаку, швидко втомитеся, розчаруєтеся і вигорите.

Сервіси для знайомства онлайн популярні як ніколи. Додатки автоматично підбирають потенційно привабливі анкети залежно від інтересів користувача та його рейтингу. Ви гортаєте фото найрізноманітніших людей, як у великому каталозі, і можете вибирати без обмежень. Знайти кохання таким чином здається простіше простого.

Однак користуючись подібними сервісами, не чекайте 100% збігу з вашим ідеалом тільки від приємного листування, дотримуйтесь правил безпеки під час побачень із незнайомцями і не забувайте про знайомства в реальному житті. Будьте відкриті до спілкування. Звертайте увагу на людей навколо. Можливо, друга половинка вже чекає на вас у кафе через дорогу або в черзі в супермаркеті.

Позначки:, , , , , , , , ,
close