Угорки: 30 найкрасивіших жінок Угорщини

Дивовижна краса угорських дівчат відома у світі. Дунайські красуні не тільки підкорюють модельні агентства та конкурси краси, а й виграють Олімпіади. До топ-30 найкрасивіших угоркинь увійшла Катерина Шелл, Ілона Береш та Ребека Карпаті.

Хто найкрасивіші угорки? Акторка Андреа Ошварт і Єва Рутткаї, модель Андрея Сарваш і тенісистка Фанні Штоллар.

Тімеа Бабінеч

Модель. З дитинства займалася танцями, відкрила школу танців і модельної майстерності. У 2010 році завоювала титул «Міс Всесвіт Угорщина». Представляла рідну країну на всесвітньому конкурсі краси. З угорської ім’я дівчини перекладається як ‘честь’.

Ілона Береш

Актриса театру та кіно. Народилася 4 червня 1942 року в Будапешті. З 1956-го виступає на сцені. Знялася більш ніж у 25 фільмах, найбільш впізнавані з них — «Спадщина скарбника Стамбула» і «Пастка для кішок». З 2013 року член Угорської академії мистецтв, художник нації. Лауреатка премії імені Кошута, нагороджена угорським орденом «За заслуги перед Угорською Республікою».

Ільдіко Бона

Модель. Народилася 1998 року. У 2007-му перемогла в конкурсі краси «Міс Угорщина». Успішно брала участь у кількох міжнародних конкурсах. Представляла Угорщину на «Міс Інтерконтиненталь» 2007 року, вийшла в півфінал, отримала нагороду журі за найкращу фігуру.

Зіта Герег

Актриса і модель. Народилася 27 вересня 1979 року. Кар’єру моделі почала у 18 років. Знімалася для відомих журналів, була обличчям кількох брендів, вела угорські шоу талантів. Відома за кіноролями у фільмах «Інший світ», «Лігво левів», «Кафе в небі» і «8 мм²».

Язмін Дамак

Актриса і модель. Народилася 27 червня 1984 року в Будапешті. Почала модельну кар’єру в 15 років. Регулярно брала участь у національних конкурсах краси. На міжнародному конкурсі «Міс Всесвіт 2008» увійшла в топ-15 красунь. Відома за ролями у фільмах «Інший світ» та «Індіан».

Агнеш Добо

Модель. Народилася 5 вересня 1988 року в Дебрецені. Відома перемогою в конкурсі краси «Міс Світу Угорщина» 2010 року.

Ката Добо

Акторка та режисерка. Народилася 25 лютого 1974 року в місті Дьйор. Переїхала до США до продюсера Ендрю Джорджа Вайне, однак після розставання повернулася до Угорщини і проживає в Будапешті. Найвпізнаваніші фільми з її участю — «Роллербол», «15 хвилин слави», «Поза порядком» і «Європейський експрес». Володіє чотирма мовами.

Хусар Жофі (Huszar Zsofi)

Модель. Народилася в Капошварі. Брала участь в угорських конкурсах краси. Сьогодні вона затребувана модель та інфлюенсерка в соціальних мережах.

Йенніфер Кало

Модель, дизайнерка і блогерка. Народилася 6 січня 1996 року. Відома як переможниця конкурсу краси «Міс Світу Угорщина» (2010).

Ребека Карпаті

Модель і «Міс Всесвіт Угорщина». Народилася 9 жовтня 1994 року в Будапешті. У 2013-му виграла національний конкурс краси і представляла Угорщину на «Міс Всесвіт 2013».

Данута Козак

Спортсменка-байдарочниця. Народилася 11 січня 1987 року в Будапешті. Шестиразова олімпійська чемпіонка: дві медалі здобула 2012-го, три — 2016-го й одну — 2021 року. Багаторазова чемпіонка Європи та світу. Єдина угорська жінка, яка зуміла виграти шість золотих медалей Олімпіад.

Моніка Кочо

Народилася 1988 року. Фіналістка конкурсу «Міс Угорщина 2010». Одна з найбільш затребуваних угорських моделей. Вона регулярно потрапляє на обкладинки популярних журналів, бере участь у показах мод у Мілані та Парижі.

Еріка Марожан

Актриса. Народилася 3 серпня 1972 року. Почала кар’єру в 1989-му. Найвпізнаваніші ролі у фільмах «Двері», «Геракл», «Прокляття Штирії» і «Снайпер 2». Працює в трупі театру «Капошвар».

Еніко Міхалік

Фотомодель. Народилася 11 травня 1987 року в місті Бекешчаба. Була дуже худою дівчинкою, через що над нею постійно знущалися в школі. Завдяки худорбі потрапила в модельний бізнес. Відома як модель відомих брендів жіночої білизни, з’являлася на обкладинках журналів Allure, Elle, Harper’s Bazaar, Marie Claire і Vogue.

Аїда Мохамед

Фехтувальниця. Народилася 12 березня 1976 року в Будапешті в сім’ї сирійця та угорки. Чемпіонка Європи та призерка чемпіонатів світу.

Андреа Ошварт

Актриса і модель. Народилася 25 квітня 1979 року в Будапешті. Закінчила столичний університет. Модельну кар’єру почала в 16 років. Відома за ролями у фільмах «Перевізник», «Афтершок» і «Різні світи». Лауреатка премії «Золотий Пегас», «Золота німфа» і «Золотий глобус» (Італія).

Барбара Палвін

Топ-модель. Народилася 8 жовтня 1993 року в Будапешті. За час кар’єри знялася для популярних журналів мод. Брала участь у рекламних кампаніях відомих брендів одягу, знялася у фільмі «Геракл». Барбару називали «сумішшю» молодої Брук Шилдс і Наталії Водянової.

Аннамарія Ракоші

Модель і «Міс Угорщина 2013». Народилася 11 січня 1991 року. Займалася модельним бізнесом, знімалася в рекламі. Здобула освіту фармацевта.

Єва Рутткаї

Актриса театру і кіно. Народилася 31 грудня 1927 року в Будапешті. Дебютувала на сцені в 1945-му. Відома за театральними ролями Наташі Ростової, Джульєтти і Роксани. Впізнаваними стали її ролі у фільмах «Кухоль пива», «Опівночі», «Історія моєї дурості», «Фальшива Ізабелла» і «Синдбад». Лауреатка премії Кошута і Марі Ясаї. Пішла з життя 1986 року.

Андрея Сарваш

Модель. Відома як переможниця «Міс Світу Угорщина» 2018 року. Представляла Угорщину на «Міс Світу» і увійшла в топ-50 найкрасивіших дівчат.

Лінда Сунай

Модель і учасниця конкурсів краси. Народилася 22 березня 1993 року в Будапешті. Відома перемогою в конкурсі «Міс Угорщина 2011». Знімається у фотосесіях, рекламі, кіно. Найвідомішою стала роль у фільмі «Svik».

Марі Тëрëчик

Актриса. Народилася 23 листопада 1935 року в місті Пей (Королівство Угорщина). Відома за ролями у фільмах «Анна Ейдеш», «Холостяк» і «Музична скринька». Заслужена артистка Угорщини, двічі лауреатка премії Кошута, володарка призу Каннського кінофестивалю за найкращу жіночу роль. Пішла з життя 2021 року.

Тері Тордаї

Актриса. Народилася 28 грудня 1941 року в Дебрецені. Закінчила балетну школу, вивчала акторську майстерність. Відома за ролями у фільмах «Дощова неділя», «Передостання людина», «Мефісто» і «Полковник Редль». Працювала в Національному театрі та театрі комедії.

Сільвія Фрейре

Модель. Народилася 23 вересня 1984 року в Будапешті. Має угорське та португальське коріння. Неодноразово брала участь у конкурсах краси, представляла Угорщину на конкурсі «Міс Світу» 2008 року. Бере участь у показах модного одягу, займається благодійністю.

Катерина Шелл

Британська актриса кіно. Народилася 17 липня 1944 року в Будапешті в родині аристократів (батько — барон, мати — графиня). Сім’я, рятуючись від війни, перебралася до Австрії, а пізніше — до США. Кінодебют актриси відбувся 1964 року. Знімалася у фільмах «На секретній службі Її Величності», «Чорний вітряк», «Повернення Рожевої пантери» і «Доктор Хто».

Орсоля Сердюльт

Модель і королева краси. Народилася 10 грудня 1987 року в Будапешті. Здобувала освіту у сфері фізичної культури та спорту. У 2009-му виграла національний конкурс краси «Міс Світу». Представляла Угорщину на «Міс Світу», де увійшла в топ-3 у спортивному конкурсі.

Фанні Штоллар

Тенісистка. Народилася 12 листопада 1988 року в Будапешті. Розпочала спортивну кар’єру 2014-го. Перемогла у двох турнірах WTA та юнацькому турнірі Великого шолома в парному розряді. Бронзова призерка Юнацьких Олімпійських ігор (2014). Входила до топ-70 найкращих тенісисток світу.

Річка Ебергені

Топ-модель. Народилася 24 червня 1978 року в Будапешті. Брала участь у показах світових брендів. Нині проживає у Великій Британії.

Крістіна Егерсегі

Спортсменка-плавчиня. Народилася 16 серпня 1974 року в Будапешті. Вперше до олімпійської збірної Угорщини була включена в чотирнадцятирічному віці. П’ятиразова олімпійська чемпіонка (1988, тричі в 1992 і в 1996), має олімпійське срібло і бронзу. Двічі чемпіонка світу (1991, 1994). Нагороджена орденом святого Стефана та орденом «За заслуги перед Угорською Республікою».

Жужанна Якабош

Спортсменка-плавчиня. Народилася 3 квітня 1989 року. Учасниця Олімпійських ігор у 2004, 2008, 2012 і 2016 роках. Чемпіонка Європи (2010 і 2016), багаторазова призерка чемпіонатів Європи.

Найкрасивіші дівчата Угорщини виграють конкурси краси, знімаються в кіно і завойовують золоті медалі. А кого ви вважаєте найкрасивішою угоркою?

Позначки:, , , ,
close