Краплі від бліх для кішок

Блохи-це кровоссальні паразити, які легко передаються від тварини до тварини. Для боротьби з цими комахами зоомагазини і Ветеринарні аптеки пропонують багато препаратів, однак, велику популярність завоювали власне краплі від бліх для кішок. Працюють легко, швидко наносяться і плюс до всього вважаються універсальним засобом, який часто використовується як антипаразитарний системний засіб.

Узнайте, по каким признакам определить наличие блох у кошки, и чем они опасны>>>

Використання

Ті господарі кішок, які вперше зустрілися з подібною проблемою, не завжди знають, як капати краплі від бліх кішці правильно. Звільнення від кровосисних паразитів у котів не так просто, ніж у собак, адже кішка часто миється і завжди може просто злизати препарат. Завдяки цьому необхідно дотримуватися певних правил і знати, куди капати краплі від бліх кішці.

Краплі проти бліх для кішок вбивають комах через пару годин після нанесення. Також, вони успішно захищають домашніх чотириногих від повторного зараження протягом 2-3 тижнів. Давайте дізнаємося, як правильно капати препарат.

 1. Інструкція вказує дозування з урахуванням ваги тварини, тому, насамперед, кішку необхідно зважити.
 2. Посадіть вихованця на стіл і розсуньте йому шерсть, щоб засіб потрапило власне на шкіру. Виробники рекомендують капати краплі на холку від бліх для кішок, так як власне на цій частині тіла тварина точно не злиже препарат.
 3. Шкіра повинна бути сухою і неушкодженою. Втирати краплі не потрібно.
 4. Після обробки протягом 2-ох днів кішку не можна купати.

Процедуру найкраще проводити обережно. Важливо, щоб краплі не потрапили в очі або вуха. Якщо вже так сталося, відразу промийте водою з крана і зверніться до ветеринара.

Ефектні і найпопулярніші краплі від бліх:

 1. Адвантейдж . Це хороший медичний препарат, який випускається в Німеччині. Використовуються краплі від бліх і кліщів для кішок. У ролі активного діючої речовини виступає імідоклоприд, яке діє на психіку (НС) паразита, через що комаха знерухомлюється і вмирає.
 2. Адвокат. У складі є два активних речовини: моксідектін і імідаклоприд. Препарат порушує НС кровососів, після цього вони не можуть рухатися і харчуватися. Через пару годин блохи гинуть.
 3. Інспектор . Це якісний препарат, який вбиває 14 видів паразитів, як зовнішніх, так і внутрішніх. Діючі речовини (моксідектін і фіпроніл) дуже швидко знерухомлюють паразитів, після цього приходить їх смерть.
 4. Барс . Краплі від бліх Барс-це доступний препарат, діючими речовинами якого виступають фіпроніл і івермектин. Країна виробник-Російська Федерація. Ліки можна використовувати і кошенятам, почавши з двотижневого віку.
 5. Бар’єр-супер . Можна використовувати кішкам з віку 12 тижнів. Засіб призначений не тільки для знищення кровосисних паразитів, але і для їх попередження. Після використання краплі працюють 2 місяці.
 6. Стронгхолд . Це краплі від бліх і глистів для кішок, які володіють великим спектром дії. для того щоб позбутися від паразитів, досить одноразової обробки.
 7. Беафар . Даний засіб від бліх розроблено не тільки для дорослих кішок, але і маленьких кошенят. Діюча речовина-концентрат маргози. Він зовсім безпечний для тварин, тому краплі можна використовувати навіть в тому випадку, коли організм сильно виснажений.

Для того щоб вибрати препарат, необхідно отримати консультацію з ветеринаром. Ефективність кожного засобу залежить від виконання всіх правил обробки, схильності до алергічні реакції і ступеня інвазії.

Існують також інші ефектні засоби проти бліх у кішок-нашийники від бліх , ін’єкції , шампуні від бліх, таблетки.

Робочий принцип

для того щоб зрозуміти, як працюють краплі від бліх для кішок, необхідно мати на увазі, що препарати у вигляді крапель використовуються тільки зовнішньо і наносяться конкретно на покрив шкіри тварини, тому важливо після процедури утриматися від водних процедур. Активна речовина, що міститься в ньому, розчиняється в ліпідному шарі сосочкового шару дерми і поширюється по всій поверхні покриву шкіри, але, в кров не проникає. Завдяки цьому засіб може успішно впливати на бліх, а ще кліщів. Краплі блокують імпульси нервової системи, що викликає параліч, від якого паразит і гине.

У разі кішок найбільш діючими активними інгредієнтами вважаються:

 • Фіпроніл;
 • Діазинон;
 • Моксидектин;
 • Фіпроніл;
 • Імідаклоприд.

Дія препарату можна помітити по поведінці кішки. Тварина перестає регулярно свербіти, стає досить спокійним. Препарати мають велику ефективність, проте в цей же час, повністю безпечні для здоров’я вашого улюбленця. Втім після нанесення обмежте контакт тварини з дітками на дві доби.

Протипоказання до використання

Будь-які ліки має власні протипоказання і краплі від бліх не виняток. Більшість препаратів можна застосувати для вихованців тільки старше 12 тижнів. Для дуже невеликого кошеня крапельки краще поміняти на спеціалізований шампунь, вичісування бліх або застосування народних методів.

Фактично в кожній інструкції можна зустріти обмеження для використання вагітним і годуючим кішкам. Також для того щоб уникнути побічних ефектів, не рекомендується використовувати краплі ослабленим і виснаженим кішкам. Але основним протипоказанням вважається індивідуальна непереносимість елементів.

Побічний ефект

Краплі від бліх не володіють високою токсичністю, і якщо ви помітили, що ваш вихованець злизав трохи препарату, переживати ну абсолютно не потрібно. Нічого серйозного не трапиться. Для попередження можна вимити мову і порожнину рота водою з крана. Але якщо наприклад ви не дотримувалися правил нанесення, і кішка злизала краплі від бліх у величезній кількості, в даному випадку можуть з’явитися такі побічні ефекти:

  ; ;

 • слабкість; ;
 • зменшення ваги;;; (іноді до виникнення піни).

Ваші дії в разі отруєння повинні бути негайними. Перші 2 дні необхідно отпаивать вихованця теплою водичкою і давати рідку їжу. Відразу ж після виникнення побічних ефектів, тварина слід викупати в теплій воді з шампунем, насухо витерти і створити затишні умови для відпочинку. Якщо краплі потрапили на слизову оболонку очей або рота ще при обробці, промийте зіпсовану область кип’яченою водою.

На випадок, коли симптоми отруєння тривають більше 2-ох днів, самолікування необхідно зупинити і звернутися за професійною допомогою.

Запобіжні заходи

Використовуючи краплі від бліх перший раз, радиться провести тест на алергічну реакцію. Для цього всього одну краплю необхідно нанести на покрив шкіри в області шиї (на хребет). Простежити за реакцією, і якщо через 10-12 годин покрив шкіри і поведінка тварини не зміняться, значить засіб сміливо можна використовувати. Протягом 5-7 годин непотрібно підпускати до тварини неповнолітніх дітей та інших вихованців (наприклад, кошенят, які можуть злизати препарат).

Під час нанесення препарату доводиться задіяти рукавички, а якщо раптом засіб потрапить на покрив шкіри – відразу вимити водою з крана. По завершенню рекомендується провітрити приміщення.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:, , , , ,
close