Різноманітність клітин triol

Різноманітність клітин triol - Ветеринар

Господарі багатьох видів тварин, які живуть удома, дуже часто зустрічаються з ситуаціями, коли потрібно забезпечити максимальний комфорт для власних улюблених улюбленців. Одним з подібних рішень може стати купівля спеціальної клітки, де тварина буде проводити свій час.

Різноманітність клітин triol - Ветеринар

У цьому варіанті вихованець завжди буде на одному місці, тому буде простіше його годувати і за ним спостерігати. Виробником подібних аксесуарів вважається фірма Triol.

Плюси і мінуси

Асортимент цього виробника дуже відомий у середовищі власників тварин, що живуть вдома. Покупці вибирають продукцію Triol завдяки низці переваг, що впливають на останнє рішення перед покупкою. Найважливішою перевагою варто назвати різноманітність ряду моделей. Кожен покупець має можливість вибрати для власного вихованця двоповерхову, триповерхову клітку, яка буде відповідати всім вимогам, що пред’являються. Крім великої кількості варіантів, необхідно виділити те, що будь-який з них відрізняється залежно від розмірів, внутрішнього облаштування, розташування різних предметів. Triol також робить наголос і на різноманітність палітри кольорів, щоб ймовірна покупка могла вписатися в дуже різноманітні інтер’єри кімнат.

Крім широкої низки моделей, цей виробник виготовляє вироби за дуже різноманітною ціною залежно від конструкції, її складності та наявності інших елементів, які дають змогу улюбленцю бути в клітці активнішим. Покупець може знайти чудові варіанти, що мають досить низьку ціну. Все це робить товар вельми доступним і привабливим для купівлі.

Потрібно підкреслити якість, яка відбувається завдяки застосуванню ефективних сучасних виробничих технологій. Фарба завжди тримається на місці, прути з якісних матеріалів не змінюються навіть під впливом фізичних ушкоджень.

Якщо ж конструкція виконана із пластику, то він не кришиться і не піддається появі тріщин.

Але, крім плюсів, існують, звісно ж, і мінуси. Вони пов’язані з особливостями лише певних моделей, а не всього вибору загалом. Потрібно заявити, що на деяких виробах є не дуже зручна система розташування або закріплення поїлок, мисок або інших частин конструкції. Найчастішою проблемою можна відзначити випадки, коли через похиле положення речей їхній вміст падає або проливається. Для усунення цього недоліку необхідно потурбуватися про те, щоб без сторонньої допомоги встановити конструкцію правильно.

Огляд великих і середніх моделей

Triol C4-1 — одна з найбільш великих кліток цього виробника. Великий ступінь багатофункціональності дає можливість застосовувати цю модель для різноманітних видів тварин — шиншил, тхорів, великих щурів та інших гризунів, а ще білок, дегу, невеликих кішок, кроликів. У С4-1 вихованець завжди почуватиметься вільно і комфортно завдяки великому простору всередині. Залежно від підібраної комплектації ця клітка може мати 4 або 5 поверхів, що дає можливість споживачеві перед придбанням вибрати їхню кількість відповідно до розмірів тварини.

Ця модель досить різноманітна, адже містить дуже багато різних важливих частин — 4 колеса, одну пластикову миску, одну поїлку з надійним кріпленням, а ще 4 або 5 драбинок і полиць залежно від кінцевої комплектації. Піддон ізольований, тому харчові залишки улюбленця залишаться всередині і не забруднюватимуть ту поверхню, на якій стоїть клітка. Уся конструкція мобільна завдяки наявності пересувної системи, на лицьовій панелі розташовано двоє дверей. Є можливість знайти і старий варіант моделі з трьома дверцятами.

Що стосується кольорів, то їх всього два — чорний і білий. Досить зручні драбинки дуже добре підходять для утримання хвилястого папуги. Ця клітка-вольєр має відстань між прутів у 22 мм, вертикальні товщиною 2,3 мм, горизонтальні 4,1 мм, глибина піддону 3,5 см. Дверцята закриваються за рахунок замка, він являє собою пірон на ланцюжку. Розміри 790х525х1400 мм, вага 16 кг.

Triol YD-435 — середня модель, яка призначена для утримання багатьох типів дрібних гризунів. Конструкційною особливістю вважається висувний лоток, завдяки якому можна швидко чистити клітку. Її частина, що знаходиться внизу, виготовлена з сітки металевої, завдяки чому несвіжі продукти харчування, які впали, не зможуть бути з’їдені вихованцем. Серед конструкцій у внутрішній частині необхідно виділити невеликий пластмасовий будиночок, бігове колесо і одну миску. З бічного боку фіксується поїлка на 90 мл.

Дві металеві полиці та дві драбинки забезпечують потрібний простір для тварини, водночас не дуже обтяжуючи вагу YD-435 порівняно з великими моделями. Характерною рисою цієї клітки можна назвати всілякий зовнішній вигляд, який можливий завдяки найрізноманітнішим кольорам. Решітка, наприклад, має зелений, білий або синій варіант забарвлення, піддон — зелений, синій або червоний. Господар вихованця може підбирати їх у різних комбінуваннях.

Відстань між прутами становить 1 см, розміри YD-435 350х280х480 мм. Всього 3 поверхи, зверху розташовані єдині дверцята. Беручи до уваги повну комплектацію, ця клітка має дуже низьку вартість, а тому користується у споживачів великою популярністю і попитом.

Triol ВС27 — ще одна велика клітка, спеціальна під утримання птахів середнього і малого розміру. Крім цього, модель можна оснащувати для гризунів. Надійна і міцна конструкція обладнана колесами для пересування. Відстань між прутами становить 1 см. З обох боків розміщені спеціалізовані дверцята розміром 11х13 см, що призначаються для закріплення годівниць, поїлок, гнізд, купалок та інших аксесуарів. Доступ до внутрішньої частини клітки забезпечується завдяки 2-м комфортним переднім дверцятам, закривний механізм яких не дасть змогу тваринам самостійно покинути межі вольєра.

Потрібно підкреслити фарбу, нанесену на конструкцію. Цей тип емалі стійкий до фізичного впливу, тому птахи не зможуть просто так здерти фарбувальний шар. Піддон, що висувається, має глибину 4 см, завдяки чому помітно спрощується прибирання вольєра, адже вам не доведеться відкривати клітку і турбувати власного вихованця. Конструкція невразлива, що дуже важливо для власників особливо активних тварин. Завдяки застосуванню надійних матеріалів ВС27 служитиме досить довго і надійно. Довжина встановлених ніжок 25 см, з колесами цей показник стає більшим до 30 см.

Комплектація складається з чотирьох великих годівниць і 2-ух дерев’яних жердинок, які можна поставити в найрізноманітніших місцях. Розміри цієї моделі становлять 560х560х1250 мм. ВС27 вважається однією з найважчих кліток, оскільки її вага може досягати 20 кг, але це не дуже критично завдяки наявності транспортувальних коліс.

Асортимент круглих кліток

Triol 33A — приваблива модель, яка стане оптимальним місцем для утримання пернатих вихованців. У даній клітці успішно комбінується міцність системи і гарний вигляд, за рахунок чого досягається загальна зручність використання. Простору всередині цілком вистачає для того, щоб вихованець почувався зручно.

Потрібно підкреслити комплектацію, до якої входять дві пластикові годівниці, одна дерев’яна жердинка та гойдалка. Щоб збільшити зручність транспортування, 33А обладнана ручкою, що знаходиться на верхній частині конструкції. Передбачається пластиковий піддон з висувним способом установки. Таким чином, господар може без зусиль прибрати сміття і залишки несвіжої їжі.

Розміри клітки 330х330х565 мм, колір емалі фіолетовий. Відстань між прутів становить 12,92 мм. Загалом дану модель можна назвати однією з дуже ефектних за рахунок хорошої місткості та зручного розташування аксесуарів. Серед інших круглих кліток можна відзначити модель 350G, яка аналогічна з 33А власною комплектацією.

Основною відмінністю вважається форма, представлена кулястою формою. Гарний зовнішній вигляд і світлий колір емалі чудово підходить під будь-який кімнатний дизайн.

Особливості фігурних кліток

Цей тип кліток прекрасно підходить для утримання тхорів, мишей, морських свинок, хом’яків та інших дрібних тварин. З огляду на їхню активність виробник оснастив власні вироби спеціалізованими переходами як у рамках одного поверху, так і відразу декількох. Годівниці, бігові колеса та інші супутні предмети розміщуються на оптимальній одна від одної відстані, щоб улюбленцю було зручно переміщатися.

Іншою специфічною особливістю цього типу кліток можна назвати зовнішній вигляд, виражений високою кількістю найрізноманітніших кольорів — рожевого, блакитного, жовтого, червоного та інших. Це не тільки дає можливість підібрати модель під кімнатний інтер’єр, а й зробити сприйняття зовнішнього середовища для тварини більш різним. Зручна очисна система надає шанс розоряти нижню частину без якихось незручностей.

В силу не найбільших розмірів транспортування фігурних кліток видається дуже простим. Важливу роль у цьому відіграє і матеріал виготовлення. Якщо для птахів, щурів та інших дуже великих улюбленців клітки виробляють із прутів металу, то такі моделі створені з пластику. Такий варіант прекрасно зменшує вагу і робить експлуатацію вельми простою.

Серед фігурних моделей Triol необхідно виділити такі, як 31003А, 31002А, 3305В-К, Monstropolis. Остання обладнана знімним дахом, оскільки нижня і верхня частини розділені спеціалізованими конструктивними тунелями та іншими аксесуарами.

Позначки:, , ,
close