Рукавички для вичісування шерсті домашніх тварин: якими бувають і як підібрати?

Рукавички для вичісування шерсті домашніх тварин: якими бувають і як підібрати? - Ветеринар

Кожна домашня тварина вимагає, щоб за нею доглядали. Це включає в себе цілий комплекс заходів, важливим серед них вважається розчісування. Щоб спростити процедуру, виробники розробили спеціалізовану рукавичку, яка не тільки дає змогу доглядати за шерстю домашнього улюбленця, а й злегка масажує його тільце.

Рукавички для вичісування шерсті домашніх тварин: якими бувають і як підібрати? - Ветеринар

Про необхідність аксесуара і його застосування поговоримо в нашій статті.

Плюси та мінуси

Варто зазначити, що деякі домашні улюбленці залишають по квартирі досить багато шерсті. Це не тільки негігієнічно, а й у більшості випадків буде причиною появи алергічної реакції. На допомогу приходять рукавички для вичісування.

Згідно з відгуками споживачів, недоліків у цього пристрою майже не зустрічається. А справа вся в тому, що домашні улюбленці регулярно потребують догляду за шерстю. Однак процедура вичісування може бути досить довгою, а тварини абсолютно не завжди терплячі. Крім того, деякі не переносять цей процес, бо можуть боятися щіток або ж хворобливих почуттів, що іноді з’являються, наприклад, якщо зубці гребінця чіпляються за сплутану шерсть.

Фахівці відзначають, що правильний догляд за домашніми улюбленцями здатний зробити більшою тривалість їхнього життя. Рукавичка для вичісування шерсті береже їх від стресу, оскільки тварини не бояться, спостерігаючи тільки за рукою господаря. Серед інших плюсів пристрою можна підкреслити зручність і комфорт, можливість зняття великої кількості шерсті. Силіконові насадки, що знаходяться в районі долоні, допомагають дуже і дуже акуратно позбутися ковтунів.

Шерсть тварини починає мати набагато кращий вигляд, при цьому не травмується шкіра. Під час розчісування видаляються забруднення. Також процедура покращує кровообіг.

Для чого проходить процедура

Гігієна важлива не тільки для людей, а й для тварин. Доводиться стежити за їхньою шерстю, вчасно очищаючи її від бруду і сміття. Деяким особинам не завадить обробка спеціалізованими маслами. Комплекс процедур допоможе прибрати утворення ковтунів і алергії у тварини.

Для низки тварин не вітається регулярне купання. У подібній ситуації на допомогу прийде розчісування. Воно допоможе не тільки очистити шерсть, а й вчасно помітити неприємності на кшталт виникнення бліх і подразнень на шкірі. За допомогою рукавички процедура проходить легко, вихованець відчуває м’які погладжування, зважаючи на це, з радістю перебуває поруч із господарем.

Якщо тварина непосидюча, не може довго бути на одному місці, перед проведенням процедури її рекомендується зафіксувати. Наприклад, собаку необхідно прив’язати на короткий повідець.

Здавлювати вихованця між ніг не потрібно, це може завдати йому дискомфорту або навіть болю.

Наскільки часто вичісувати шерсть

Господарі тварин, що живуть удома, іноді запитують себе: наскільки часто слід вичісувати шерсть у власних улюбленців? Варто зазначити, що волосинки випадають нерівномірно. Впливає час линьки, загальний стан організму улюбленця, вік його, а ще пора року.

Дуже часто вихованці набирають вагу в осінній період. Їхня шерсть перед приходом зими стає густішою. Якщо тварина живе в будинку, з’являючись на чистому повітрі тільки під час прогулянок, можна розраховувати на більш однаковий процес линьки. У разі коли господар помічає погіршення якості шерсті домашнього улюбленця, зникнення блиску та сильніше випадіння, його необхідно негайно показати ветлікареві.

Експерти радять вичісувати тварину щодня. У цьому разі процедура не займає багато часу, а ефект від неї стане помітним одразу. Це не тільки допоможе поліпшити зовнішній вигляд вихованця, а й забезпечить чистоту у квартирі. Можна скористатися спеціальним спреєм.

Що стосується тривалості процедури, вона повністю залежить від довжини і густоти шерсті. Значиму роль відіграє і жорсткість. Також, на догляд за хутром чинить серйозний вплив і порода вихованця.

Тварин з короткою і гладкою шерстю необхідно вичісувати, злегка натискаючи, щоб силіконові шипи торкалися шкіри. для того щоб додати блиску, можна витерти хутро відрізком справжньої замші. Набагато щільніше, однак при цьому коротка шерсть вичісується 1 раз протягом тижня. Довгу шерсть рекомендується розчісувати щодня.

Правила застосування

Застосування рукавички для розчісування не викликає складнощів у власників тварин. Вихованці ж дуже часто приходять у справжнє захоплення від процедури. Силіконові кінці масажують чутливу шкіру, а процес зняття шерсті відбувається м’яко і безболісно.

Одягається на руку вона як звичайна рукавичка. Фіксується пристрій за допомогою липучки, це потрібно для зручності господаря. Після чого слід м’яко проводити по всьому тілу улюбленця зверху вниз погладжувальними рухами. Починати необхідно з голови.

Зазвичай тваринам подобаються схожі дії і вони сидять смирно. Хвилювання може з’явитися, коли господар починає обробляти поверхню всередині стегон. Якщо вихованець почав сердитися, розчісування необхідно зупинити і відволікти його, повторивши спробу пізніше.

Щойно розчісування закінчено, шерсть слід акуратно прибрати з рукавички. Це дуже легко — достатньо підняти її з одного боку, і вона легко відокремиться від поверхні. Після цього необхідно вимити пристрій у теплій воді з додаванням мила і як слід прополоскати.

Ефект від масажу

Силіконові пухирці мають корисний вплив на організм тварини. А справа вся в тому, що ефект цілком доречно порівняти з масажем. Хутро стає більш шовковистим, оскільки поліпшується кровоприплив до шкіри, виходячи з цього, живлення коренів стає більш активним. Шерсть починає швидше рости.

Також необхідно виділити, що процедура повністю безпечна і не здатна травмувати шкіру.

Правила вибору

Під час купівлі рукавички для вичісування шерсті подивіться дуже уважно на такі моменти.

  • Форма виробу. Буває у вигляді рукавички та рукавички. Вибирайте ту, що зручніша для вас.
  • Кріплення на руці. Аксесуар повинен надійно кріпитися до кисті за допомогою липучки або ремінця.
  • Функції. Більшість таких виробів призначені не тільки для вичісування шерсті, а й для масажу шкіри улюбленця, стимулювання кровообігу і відлущування відмерлих частинок сосочкового шару дерми.
  • Матеріал виготовлення. Поверхня для роботи рукавички дуже часто гумова або каучукова, сам виріб текстильний. Зубчики гребінця закруглені для досягнення кращого ефекту масажу і поліпшення тактильних відчуттів тварини.

Відгуки

Користувачі відзначають, що рукавички для вичісування вважаються прекрасним пристроєм. Відзначаються подібні моделі, як Pet Brush Glove і True Touch . Це незвичайна продукція, яка характеризується гарною якістю, на відміну від китайських аналогів. Під час покупки необхідно на це звернути увагу.

Вони добре впливають не тільки на стан шерсті, а й на покрив шкіри. Процес не викликає труднощів, проходить легко і невимушено, а тварина отримує додаткову можливість провести в комфорті час поруч з улюбленим господарем. Рукавичку можна застосовувати навіть на випадок, коли вихованець утримується на вулиці.

Огляд рукавички для вичісування шерсті тварин, що живуть вдома, дивіться у відео нижче.

Позначки:, , , , , , , , , ,
close