Гелі для обличчя: чому вони ідеальні для жирної шкіри

Гелі для обличчя: чому вони ідеальні для жирної шкіри

Гель для обличчя – ідеальний засіб для ефективного очищення та зволоження шкіри. Засіб вибирають за типом шкіри. Використання гелю гарантує зменшення активності сальних залоз та здоровий вигляд щодня. 

Як гель очищає та не пересушує шкіру

Шкіра має багато сальних залоз, які постійно виділяють себум (шкірне сало). Надлишки жиру змішуються із зовнішніми факторами (пилом, брудом, макіяжем) та клітинами, що відмирають. В результаті пори, через які дихає шкіра, забиваються і з’являються проблеми. Для очищення шкіри необхідно користуватися спеціальними гелями для вмивання.

В склад очищувального гелю входять поверхнево-активні речовини (ПАР), які здатні збирати забруднення в порах, не порушуючи природний баланс. Активному очищенню шкіри обличчя та рук сприяють кислоти (наприклад, саліцилова), які глибоко проникають в пори та очищають їх. Компоненти змішуються з водою та створюють легку піну. Гель разом з брудом легко змивається, надаючи шкірі свіжого та здорового вигляду.  

Гель для вмивання виконує такі функції:

  • Очищає пори від залишків макіяжу, себуму та бруду.
  • Зменшує жирну плівку, яка утворюється на жирній та комбінованій шкірі.
  • Заспокоює шкіру, зменшуючи запалення і почервоніння.
  • Зволожує і збалансовує необхідні елементи для живлення.
  • Запобігає висипанням та акне.

Користуватися гелем для вмивання потрібно 2 рази в день – вранці і ввечері. М’яке очищення корисне для будь-якого типу шкіри. Після вмивання гелем не потрібно чекати, поки шкіра висохне повністю. Потрібно відразу скористатися живильним кремом (нічним чи денним), щоб уникнути пересихання.

Кращі інгредієнти в гелях для жирної шкіри

Жирна шкіра потребує постійного догляду та очищення від надлишків себуму. Щоб прибрати неприємний жирний блиск і не пересушити шкіру, потрібно правильно підібрати гель для вмивання обличчя.

Популярністю користуються гелі для жирної шкіри з таким основним компонентом: 

  • Саліцилова кислота – швидко і легко збирає бруд у порах, знижує активність сальних залоз, проводить профілактику акне.
  • Цинк – абсорбує надлишки себуму та прибирає жирний лоск на шкірі.
  • Активоване вугілля –  злегка підсушує шкіру та збирає надлишки себуму в порах. 
  • Глина (бентоніт чи каолін) – поглинає жир в порах та очищає шкіру від мертвих клітин.
  • Вітамін В3 (ніацинамід) – здійснює заспокійливу антибактеріальну функцію.
  • Масло чайного дерева або м’яти –  має антибактеріальну, освіжаючу дію.

Важливо уникати засобів для вмивання з агресивними ПАР. Краще вибрати гель з натуральними компонентами. Для чутливої шкіри підходять дерматологічно протестовані гелі.

Косметологічні гелі для вмивання – важливий компонент догляду за шкірою. Потрібно вибрати засіб, який підходить для жирної шкіри, та користуватись ним правильно. Регулярне вмивання гелем допоможе підтримувати свіжий і здоровий вигляд обличчя в будь-яку пору року.

Позначки:, , , , , , , , , , ,
close